گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3410
تاریخ :1399/03/12 ساعت 09:52:58
تعداد بازدید: 357
استاندار هرمزگان : برای تامین و ذخیره‌سازی کالاهای اساسی هرمزگان مشکلی نداریم
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: راه اندازي سامانه هوشمند بازرسي بازار از جمله اقدامات موثر است که موجب شفاف سازي بيشتر و افزايش سرعت و دقت عمل در نظارت بر بازار و همچنين ثبت دقيق اطلاعات و کمک به سازمان تعزيرات حکومتي براي رسيدگي به پرونده ها ميشود.

عکس اصلی خبر

فريدون همتي در نشست کارگروه تنظيم بازار استان هرمزگان با بيان اينکه اقدامات خوبي در راستاي بازرسي، نظارت و تنظيم بازار در هرمزگان انجام شده است، عنوان کرد: مجموعه بازرسي سازمان صنعت، معدن و تجارت با همکاري تعزيرات حکومتي، دستگاه قضايي و همچنين اصناف و بازاريان تمام تلاش و کوشش خود را براي تنظيم و کنترل بازار انجام دادهاند.

وي ادامه داد: راه اندازي سامانه هوشمند بازرسي بازار نيز از جمله اقدامات موثر در اين حوزه ميباشد که موجب شفاف سازي بيشتر و افزايش سرعت و دقت عمل در نظارت بر بازار و همچنين ثبت دقيق اطلاعات و کمک به سازمان تعزيرات حکومتي براي رسيدگي به پرونده ها ميشود.

استاندار هرمزگان با اشاره به برنامههاي سال جاري حوزه تنظيم بازار در هرمزگان، افزود: تمامي نيازهاي استان به ويژه در حوزه کالاهاي اساسي، تامين، ذخيرهسازي و عرضه کالا به بازار و پيش بيني افزايش کالاهاي مورد نياز هم در حوزه کالاهاي توليد داخل و هم در حوزه واردات در اين برنامه مورد توجه قرار گرفته است.

همتي افزايش سرعت رسيدگي به پرونده هاي تخلف در بازار و برخورد با متخلفين را در بازدارندگي از تخلف در بازار بسيار موثر دانست و تصريح کرد: سرعت رسيدگي به پرونده ها و صدور حکم تاثيرات بسيار خوبي در حوزه جلوگيري از تخلفات بيشتر در بازار خواهد داشت.

وي با اشاره به بررسي مشکلات کارخانه توليد روغن در استان، اظهار داشت: با تصميمات اتخاذ شده براي تامين مواد اوليه مورد نياز، اين کارخانه مي تواند بدون دغدغه به توليد روغن در استان بپردازد.

استاندار هرمزگان همچنين با اشاره به بررسي مشکلات برخي واحدهاي کشتارگاه مرغ در استان، خاطرنشان کرد: در اين حوزه نيز با تشکيل کميتهاي بايد سريع اقدام شود و از خروج مرغ زنده از استان جلوگيري شده و تنها مرغ مازاد نياز استان اجازه خروج داشته باشد.

همتي بيان داشت: خريد و ذخيره سازي گندم و همچنين ذخيره سازي نهاده هاي دامي و مواد پروتئيني همچون گوشت و مرغ در استان وضعيت مناسبي دارد.

وي نقش مردم در نظارت بر بازار را بسيار مهم دانست و گفت: مردم از طريق سامانههاي تلفني تخلفات در بازار را اعلام کنند تا ثبت و پيگيري شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3410
تاریخ :1399/03/12 ساعت 09:52:58
تعداد بازدید: 357
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی