گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2991
تاریخ :1397/03/19 ساعت 08:57:18
تعداد بازدید: 38
سند راهبردی توسعه شهرستان بشاگرد براساس مبانی علمی و با در نظر گرفتن ظرفيت ها تدوین شود
email pdf word plus minus reset color
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: سند راهبردی توسعه شهرستان بشاگرد براساس مبانی علمی و دانش روز و با در نظر گرفتن ظرفيت هاي اين شهرستان تدوین و ابلاغ شود.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست بررسی تدوین سند توسعه شهرستان بشاگرد با اشاره به اهمیت این سند در توسعه این شهرستان، عنوان كرد: سند توسعه شهرستان بشاگرد باید به صورت عملیاتی و با استفاده از دانش روز تدوین شود.

وی تصریح کرد: سند توسعه شهرستان بشاگرد باید مبتنی بر چشم انداز، اهداف ، راهبردها ، سیاست ها و برنامه های اجرایی و براساس اسناد بالا دستی تدوین گردد و ارزیابی علمی از ظرفیت ها، پتانسیل ها ،مشکلات  و تنگناهای این شهرستان صورت پذیرد.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان اظهار داشت: تمامي مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط استان در تدوین سند توسعه شهرستان بشاگرد به صورت کامل با سازمان برنامه و بودجه استان در تدوین سند همکاری کنند و کارشناسان زبده خود را در تدوین این سند بکار بگيرند. حیدری خاطرنشان کرد: سازمان برنامه و بودجه ، جهاد دانشگاهی، معاونین پژوهشی دانشگاه ها ، دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری به همراه مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط و فرماندار شهرستان به وصورت ویژه سند راهبردی را تا رسیدن به نتیجه مورد نظر پیگیری كنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2991
تاریخ :1397/03/19 ساعت 08:57:18
تعداد بازدید: 38
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی