گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2959
تاریخ :1397/01/26 ساعت 07:55:05
تعداد بازدید: 37
9435 مددجوی هرمزگان مهارت های فنی و حرفه ای آموختند
email pdf word plus minus reset color
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان گفت: 9 هزار و 435 مددجوی زیر پوشش این نهاد در سال گذشته از مهارت های فنی و حرفه ای بهره مند شدند.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایرنا، عبدالرضا خسروانی در جمع خبرنگاران افزود: ازاین تعداد، 2 هزار و 586 نفر از مددجویان در مرکزهای دولتی سازمان فنی و حرفه‌ای و 6 هزار و 849 نفر نیز در آموزشگاه‌ های آزاد فنی و حرفه ‌ای آموزشدیدند .

وی بیان داشت: سایر مددجویان نیز در فضای اداری متعلق به کمیته امداد هرمزگان از این آموزش‌ ها بهره‌ مند شدند .

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) هرمزگان اظهار کرد: برای آموزش مددجویان 8 میلیارد و 880 میلیون ریال هزینه شد که یک میلیارد و 90 میلیون ریال آن به نیازمندان مناطق محروم اختصاص یافت .

وی گفت: طرح آموزش ‌های فنی و حرفه‌ ای کمیته امداد در چهار بخش حرفه ‌آموزی فرزندان، کاریابی، اجرای طرح اشتغال و نظارت بر حسن اجرای طرح ‌های اشتغال با هدف توانمند سازی مددجویان انجام می‌ شود .

خسروانی اضافه کرد: در قالب پایداری سازی طرح ‌ها نیز حمایت‌ هایی از جمله بیمه ‌تامین اجتماعی، سرمایه‌ گذاری، مشاوره شغلی و نظارت بر شغل به مددجویان صورت می گیرد .

این مسوول یاد آورشد: سال گذشته 650 نفر از مددجویان کمیته امداد هرمزگان از طریق کاریابی وارد بازارکار شدند .

وی گفت: مددجویان از طریق موسسه های کاریابی، شرکت‌ های خدماتی و مشاوره‌ های شغلی به کارفرمایان معرفی می‌ شوند تا با کسب درآمد بخشی از مشکلات خانواده را رفع کنند .

هم اکنون بیش از 52 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان هستند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2959
تاریخ :1397/01/26 ساعت 07:55:05
تعداد بازدید: 37
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی