گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3050
تاریخ :1397/07/02 ساعت 09:11:52
تعداد بازدید: 61
هرگونه اقدام تروريستي و ايجاد وحشت در ميان مردم محکوم است
email pdf word plus minus reset color
شهردار بندرعباس به دنبال وقوع حادثه تروريستي در شهر اهواز، هرگونه اقدام تروريستي و ايجاد رعب و وحشت در ميان مردم رامحکوم کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بينالملل شهرداري بندرعباس، عباس امينيزاده با ابراز همدردي نسبت به حادثه تلخ اهواز که منجر به شهادت حدود 30 نفر از هموطنان نظامي و غيرنظامي و مجروح شدن چند ده نفر ديگر شد، اظهار کرد: رد پاي حمايت، هدايت و رهبري دشمنان هميشه کشور عزيزمان ايران در اين حادثه غمانگيز که موجب آزرده شدن دل تمام ايرانيان و بشر دوستان شده، مشهود است.

وي آمريکا و همپيمانانش را حامي اصلي تروريسم در دنيا دانست و افزود: متاسفانه هر از گاهي شاهد وقوع حوادث اينچنيني در کشور هستيم در حالي که نگاه مثبت مردم به نظام جمهوري اسلامي و آرمانهاي انقلاب نهتنها کمتر نشده، بلکه بيش از پيش نيز افزايش مييابد. شهردار بندرعباس با تاکيد بر اينکه وجود مردم شريف، غيور و شهيدپرور کشورمان را رمز اتحاد، همبستگي و ايستادگي در برابر توطئههاي دشمنان دانست و خاطرنشان کرد: بدون شک دشمنان و عوامل آنها با اينگونه حوادث تروريستي اتحاد بين اقشار مختلف مردم ولايتمدار را هدف قرار دادهاند که ناکامي آنها عيني است.

امينيزاده تاکيد کرد: جمهوري اسلامي ايران حق دارد، فورا به اين اقدام بزدلانه، قاطعانه پاسخ دهد، آن هم نه فقط از طريق بازداشت و محاکمه دست اندرکاران داخلي اين حادثه بلکه از طريق بازخواست قدرت هاي منطقهاي و بين المللي که پشت پرده اين اقدام تروريستي قرار دارند.

اضافه ميشود، صبح 31 شهريورماه سال جاري، مراسم رژه نيروهاي مسلح در شهر اهواز، از سوي چهار عنصر تروريسم مورد حمله قرار گرفت که بر اثر اين رخداد ناگوار تعدادي از هموطنانمان شهيد و زخمي شدند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3050
تاریخ :1397/07/02 ساعت 09:11:52
تعداد بازدید: 61
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی