گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3164
تاریخ :1398/01/24 ساعت 09:41:44
تعداد بازدید: 191
حضور دائمى خواهران منصوريان در بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
عليرضا بهرمن ضمن تبريك سال نو اظهار داشت: سال 97 سالي پربارى براى ووشوى هرمزگان بود و اين روند را با استعانت از خداوند سبحان با قدرت هرچه تمام تر در سال 98 هم ادامه دارد.

عکس اصلی خبر

سال 97 سالي پربار براى ووشوى هرمزگان بود

شهناز خوش - نداي هرمزگان

وى افزود: هرچند در سال گذشته افرادى قصد داشتند برايمان حاشيههايى را ايجاد كنند اما درايت اعضاى هيأت و پشتوانه مسوولان استانى و كشورى مانع از آن شد كه اين هيأت فعال وارد دعوا شود و اين موضوع را بايد بگويم كه بنده شخصأ با احدى مشكل ندارم و درب هيأت ووشو به روى همه باز است و از تمامى كسانى كه قصد دارند به جوانان خدمت كنند استقبال مىكنيم.

رئيس هيأت ووشو استان هرمزگان با اشاره به حضور دائمى خواهران منصوريان در بندرعباس گفت: شهربانو منصوريان بههمراه همسرش اميد نوابى و خواهرش سهيلا از ارديبهشتماه امسال جهت كمك به ووشوى بانوان استان به بندرعباس مىآيند و در اين شهر زندگى خواهند كرد و اين خبر نه تنها براى ووشو نويدبخش است بلكه اتفاقى بزرگ در ورزش هرمزگان است چراكه آنان در بندرعباس زندگى خواهند كرد و در همين شهر تمرين مىكنند و مدالهاى آنان در رقابتهاى جهانى و آسيايى زينپس بنام هرمزگان ثبت خواهد شد.

رئيس هيأت ووشو استان هرمزگان اضافه كرد: اميرحسين چرزه تالوكار هرمزگانى بههمراه تيم ملى به رقابتهاى قهرمانى 2018 جوانان جهان در برزيل  اعزام شد.

اين مسوول گفت : اينجانب در سال گذشته به رقابتهاى قهرمانى دانشجويان جهان FISU در كشور ماكائو به عنوان سرمربى بخش تالو اعزام شدم و در هجدهمين دوره بازى هاى آسيايى جاكارتا در كشور اندونزى به عنوان داور حضور داشتم و مراسم روز جهانى كونگفو - ووشو با حضور بيش از 4000 نفر در ساحل پارك غدير بندرعباس برگزار شد.

مربى تيم ملى ووشو جوانان كشور در ادامه تصريح كرد: در آبانماه سال 97 اعزام تيم منتخب ووشوى آقايان استان به رقابتهاى قهرمانى كشور و انتخابى تيم ملى بزرگسالان در اردبيل را داشتيم كه منجر به دعوت عيسى آرسيون و نجمالدين عليمرادى به اردوى تيم ملى بزرگسالان جهت اعزام به رقابتهاى قهرمانى 2019 جهان به ميزبانى شانكهاى چين شد و همچنين در همين خصوص تيم ووشو بانوان را جهت حضور در پيكارهاى قهرمانى كشور به تبريز اعزام كرديم و رقابتهاى انتخابى جوانان استان در دو بخش آقايان و بانوان جهت اعزام به مسابقات قهرمانى كشور و انتخابى تيم ملى در همين ماه برگزار شد.

رئيس هيأت ووشو استان هرمزگان در ادامه تصريح كرد: برگزارى رقابتهاى استانى ووشوى آقايان در سبك شائولينچوان، اعزام تالوكاران هرمزگان جهت حضور در سومين دوره رقابتهاى بينالمللى«جام صلح و دوستى» به ميزبانى زاهدان، كسب 4 مدال طلا، 1 نقره و 3  برنز توسط اميرحسين چرزه، رضا جعفرى، اميرمحمد آذرنگ و بنيامين تنى در سومين دوره رقابتهاى بينالمللى ووشو «جام صلح و دوستى» در زاهدان، برگزارى رقابتهاى كمربند طلايى قهرمانى كشور در سبك نانچوان ووشو آقايان به ميزبانى بندرعباس، برگزارى رقابتهاى قهرمان كشورى سبك هوپگار سيولومپاى بانوان به ميزبانى جزيره قشم و برگزارى دومين دوره رقابتهاى استانى ووشوى ساحلى آقايان به ميزبانى ساحل بندر شهيد حقانى از فعاليتهاى اين هيأت در اسفندماه سال گذشته بود.

مربى تيم ملى ووشوى جوانان در پايان خاطرنشان ساخت: با حمايت مسوولان صداوسيما پنج دوره از مسابقات به صورت زنده و مستقيم از سيماى مركز خليج فارس پخش شد كه جا دارد از تمامى رسانهها تقدير و تشكر شود چراكه در معرفى هرچه بهتر ووشو نقش بسزايى را در اين خصوص ايفا كردند.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3164
تاریخ :1398/01/24 ساعت 09:41:44
تعداد بازدید: 191
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی