گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3417
تاریخ :1399/03/25 ساعت 11:01:54
تعداد بازدید: 43
جوانان هرمزگانی گیت هوشمند ضد عفونی کننده لباس ساختند
email pdf word plus minus reset color
با حضور فرماندار بندرعباس، رئیس مرکز بهداشت شهرستان و معاونین اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان از گیت ضد عفونی کننده هوشمند که توسط هنرآموزان و هنرجویان هنرستان شهدای هفتم تیر ناحیه دو بندرعباس طراحی و ساخته شده است، رونمایی شد.

عکس اصلی خبر

رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو بندرعباس با اشاره به قابلیت های این دستگاه ضد عفونی کننده به ایسنا، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و گسترش شدید آن در هرمزگان، این دستگاه با هدف ضد عفونی کردن البسه پرسنل اداری این ناحیه و همچنین مراجعین در مقابل ویروس کرونا طراحی، ساخته و در محل ورودی این ناحیه نصب شد.

سید هادی حسینی در خصوص فرآیند ضد عفونی کردن این گیت اظهار کرد: این تونل یا گیت ضد عفونی کننده مه پاش دارای قدرت بالاتری نسبت به سایر روش ها بوده و به هنگام عبور افراد بطور هوشمند فرآیند ضد عفونی و رفع آلودگی البسه، دست ها و وسایل افراد را انجام می دهد.

وی میزان هزینه تولید مشابه خارجی و حتی داخلی را بسیار بالاتر از دستگاه فوق ارزیابی و افزود: با همت و تلاش خالصانه هنرآموزان و با همراهی هنرجویان رشته تأسیسات و الکتروتکنیک هنرستان شهدای هفتم تیر ناحیه دو بندرعباس و در حداقل زمان ممکن، این گیت با هزینه کمتری نسبت به مشابه خارجی و حتی داخلی آن ساخته شد.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه دو بندرعباس با اشاره به سال «جهش تولید» و از سویی مهارت آموزی و گسترش فرهنگ کارآفرینی در هنرستان ها تصریح کرد: در صورت نیاز سایر دستگاههای اجرایی، این آمادگی را داریم که در یک حرکت جهادی دستگاه فوق را در کوتاه ترین زمان ممکن به تولید انبوه رسانده و در اختیار آنان قرار دهیم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3417
تاریخ :1399/03/25 ساعت 11:01:54
تعداد بازدید: 43
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی