گروه: حوادث
شماره روزنامه:2912
تاریخ :1396/10/12 ساعت 09:19:35
تعداد بازدید: 67
فرمانده انتظامی بندرلنگه خبر داد کشف بیش‌از 180 کیلو انواع مواد مخدر در بندرلنگه
email pdf word plus minus reset color
فرماند انتظامی شهرستان بندرلنگه از کشف 181کیلو و 200گرم انواع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

عکس اصلی خبر

محمود حافظی در گفت‌وگو با فارس از کشف 181کیلو و200گرم انواع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد. وی افزود: در راستای مبارزه بی‌امان با سوداگران مرگ، مأموران مستقر در ایست و بازرسی برکه‌سفلین، حین کنترل از خودروهای عبوری به یک‌دستگاه خودرو کامیونت که از مسیر بندرعباس به‌ سمت بندرلنگه در حال تردد بود مشکوک شده و آن‌را متوقف می‌نمایند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: ماموران با شیوه و شگرد خاص پلیسی و بازرسی تخصص از کامیونت توقیفی موفق به کشف و ضبط مقدار82کیلو و500گرم موادمخدر از نوع حشیش و16کیلو و500گرم تریاک که به‌صورت کاملا ماهرانه جاسازی شده بود، شدند.

حافظی تصریح کرد: همین مأموران در عملیات دیگر طی بازرسی از یک‌دستگاه خودرو کامیونت ایسوزو موفق به‌کشف مقدار82 کیلو و200گرم موادمخدر از نوع تریاک شدند.

این فرمانده انتظامی خاطرنشان کرد: در این رابطه 2متهم دستگیر، 2دستگاه خودرو توقیف که به‌همراه محموله مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با موادمخدر دلالت داده شدند.

وی در پایان تاکید کرد: قاچاق و مصرف مواد مخدر تبدیل به‌معضلی بزرگ در جامعه بشری شده است و ماموران پلیس این فرماندهی به‌ صورت شبانه‌روزی در حال مقابله با این پدیده شوم هستند و با تلاش‌های روز افزون خود اجازه جولان به‌ قاچاقچیان را هرگز نخواهند داد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2912
تاریخ :1396/10/12 ساعت 09:19:35
تعداد بازدید: 67
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی