گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3160
تاریخ :1397/12/25 ساعت 12:30:54
تعداد بازدید: 91
استاندار هرمزگان دستور توزيع گوشت وارداتي را صادر کرد
email pdf word plus minus reset color
همتي: اگر مديري با سازمان مرکزي خود کار مي کند و با استاندار هماهنگ نيست ديگر به اينجا مراجعه نکند

عکس اصلی خبر

استاندار هرمزگان گفت: با توجه به نياز مردم و نزديک بودن به شب عيد دستور توزيع گوشت وارداتي از انبارهاي اموال تملکي بين مردم اين استان صادر شد.

به گزارش  مهر، فريدون همتي در نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه هرمزگان اظهار داشت: اين گوشت ها هم اکنون درکانتينر هاي يخچالدار در بندر شهيد رجايي نگهداري مي شود.

استاندار هرمزگان ادامه داد: دستور ترخيص و توزيع کانتينرهاي گوشت به پشتيباني امور دام و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان داده شده است. در پي اين اقدام روز گذشته سازمان مرکزي يکي از اداره ها براي جلوگيري از توزيع گوشت در استان خواستار ميزان نياز استان شد.

رييس شوراي برنامه ريزي و توسعه هرمزگان اضافه کرد: البته اين عده استدلال هايي مانند پرداخت نشدن ارز به شرکت خارجي را عنوان مي کردند که همه آنها توجيه بود.

استاندار هرمزگان خاطر اضافه کرد: اداره هاي مانند استاندارد، غذا و دارو، گمرک، بنادر و دريانوردي و ساير توجه کنند، گاهي مصلحتي در استان ايجاب مي کند که تصميمي گرفته شود و مديران بايد با مديريت عالي استان هماهنگ باشند، اگر مدير با سازمان مرکزي خود کار مي کند ديگر به اينجا مراجعه نکند.

استاندار هرمزگان ياد آور شد: سلامت و نشاط استان براي ما اهميت فراواني دارد و اگر تصميمي گرفتم مسووليت آنرا
مي پذيرم.

همتي خاطر نشان کرد: مدير ناهماهنگ جايگاه خود را از دست مي دهد که براي رفع اين ناهماهنگي اقدام مي کنم، هرمزگان به مدير شجاع و خلاق نياز دارد.

رييس شوراي برنامه ريزي و توسعه هرمزگان خاطر نشان کرد: بايد در کنار هم صلاح و مصلحت استان را دنبال کنيم و به اندازه مسووليت خود مسووليت پذير باشيم.

88 کانتينر گوشت براساس نياز در هرمزگان توزيع مي شود

مديرکل اموال تمليکي هرمزگان گفت: 88 کانتينر گوشت ترخيص نشده توسط صاحبان آنها از گمرک در اختيار سازمان اموال تمليکي قرار دارد که بر اساس نياز استان توزيع مي شود.

مهدي فتحي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: گوشت به دليل فساد سريع بايد به سرعت از گمرک ترخيص شود و کالاهايي که با گذشت سه ماه از ورود به گمرک ترخيص نشود در اختيار اموال تمليکي قرار مي گيرد.

وي ادامه داد: استاندار هرمزگان هم با توجه به اين موضوع دستور توزيع اين گوشت ها بين مردم را صادر کرد که پشتيباني امور دام و سازمان صنعت معدن و تجاري متولي توزيع و نظارت بر توزيع را برعهده دارند.

مديرکل اموال تمليکي هرمزگان اضافه کرد: اين 2 اداره دولتي علي الحساب تعدادي کانتينر را تحويل گرفته اند و در روزهاي آينده ميزان مورد شهرستان ها را تحويل مي گيرند.

فتحي گفت: صاحبان کالا تا قبل از فروش با مراجعه به امور تمليکي مي توانند کالاي خود را اعاده کرده و کار ترخيص آن را در گمرک انجام دهند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3160
تاریخ :1397/12/25 ساعت 12:30:54
تعداد بازدید: 91
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی