گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3157
تاریخ :1397/12/21 ساعت 08:58:00
تعداد بازدید: 1515
ميليارد ريال سبد کالا بين خانواده زندانيان هرمزگان توزيع مي شود
email pdf word plus minus reset color
مديرکل زندان هاي هرمزگان گفت: به مناسبت عيد نوروز با مشارکت خيران، سبد کالا به ارزش 3 ميليارد و 500 ميليون ريال پيش بيني شده که در چند روز آينده بين خانواده زندانيان نيازمند استان توزيع مي شود.

عکس اصلی خبر

علي استادي در گفت وگو با ايرنا افزود: خانواده زندانيان به علت حضور نداشتن سرپرست خانوار با فشارهاي اقتصادي و روحي و رواني مواجه هستند که بايد مورد حمايت خيران و همه ارگان هاي حمايتي قرار گيرند.

وي، خواستار بهره گيري بيشتر از ظرفيت خيران و افراد صاحب نظر به منظور تقويت سرمايه انجمن ها براي خدمات رساني بهتر به خانواده زندانيان شد.

مديرکل زندان هاي هرمزگان اظهارداشت: بيش از 970 خانوار نيازمند با حدود 3 هزار و 200 نفر زير پوشش انجمن هاي حمايت از زندانيان هرمزگان هستند.

استادي اضافه کرد: همچنين 5 ميليارد ريال تسهيلات مشاغل خانگي به خانواده زندانيان هرمزگان اختصاص يافته که تاکنون يک ميليارد و 500 ميليون ريال آن جذب شده است.

وي يادآورشد: اين تسهيلات بدون بهره (قرض الحسنه) است و با توجه به طرح هاي خانواده مددجويان بين 50 تا 100 ميليون ريال، تسهيلات به آنان پرداخت مي شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3157
تاریخ :1397/12/21 ساعت 08:58:00
تعداد بازدید: 1515
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی