گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3076
تاریخ :1397/08/12 ساعت 09:04:34
تعداد بازدید: 33
مضروب شدن دانش آموز بندرعباسي به خاطر يک دقيقه تاخير
email pdf word plus minus reset color
دانش آموز بندرعباسي به خاطر يک دقيقه تاخير مضروب و راهي بيمارستان شد.

عکس اصلی خبر

امير حسن مسجدي دانش آموز کلاس چهارم ابتدايي مدرسه سعدي بندرعباس که بعلت دير آمدن به مدرسه توسط معاون با کاشي شکسته مورد تنبيه بدني واقع شده بود به علت پاره شدن تاندوم راهي بيمارستان شد.

وي در همين ارتباط گفت: معاون مدرسه با کاشي شکسته که حاشيه مصالح ساختماني حياط مدرسه بود من و چند دانش آموز ديگر را بخاطر تاخير تنبيه کرد اما لبه تيز کاشي باعث پارگي دستم شد و با وجود عمل جراحي هنوز نمي توانم انگشتانم را بخوبي تکان دهم .

به گفته والدين اميرحسن از معاون مدرسه به دليل شدت خشونت به دادگاه شکايت کرده اند. اين دانش آموز ساکن محله آيت الله غفاري است.

يکي از معلمان مدرسه سعدي با اشاره به نقل قول معاون مدرسه به خبرنگار ما گفت: بچه ها سرگرم بازي ميان مصالح ساختماني حاشيه حياط مدرسه بودند.

معاون مدرسه به همين خاطر  کاشي حاشيه مصالح را برداشته و بالا برده تا دانش آموزان را بترساند اما دانش آموز ترسيد و دستش به کاشي خورد و مجروح شد. وي ادامه داد، پدر اين دانش آموز بعد از اين حادثه وارد مدرسه شده و لوازم دفتر را به هم ريخته است. بعد از اين حادثه وي توسط پليس 110 بازداشت و سپس با رضايت معاون مدرسه آزاد شده است.

مادر امير حسن مسجدي با تکذيب گفته معلم مدرسه با اعلام اينکه شهود اين حادثه تلخ به زودي به دادگاه احضار خواهند شد، افزود: معاون مدرسه پسرم را ناقص کرده و فقط  بخشي از هزينه مداواي فرزندش را پرداخت کرده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3076
تاریخ :1397/08/12 ساعت 09:04:34
تعداد بازدید: 33
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی