گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 09:59:21
تعداد بازدید: 19
واگذاري 134 هکتار از اراضي منابع ملي ميناب جهت اجراي طرح پرورش ميگو
email pdf word plus minus reset color
سرپرست اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان ميناب از واگذاري 150 هکتار از اراضي منابع ملي ميناب جهت اجراي طرح پرورش ميگو به متقاضيان خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش پايگاه اطلاع رساني  اداره منابع طبيعي و آبخيزداري هرمزگان؛ بهرامي نژاد گفت : با توجه  شيب کم  دلتاي جلگه اي ميناب سطوح وسيعي از  اراضي حاشيه دريا  مستعد احداث مزارع پروش ميگو مي باشد و با توجه به رونق پرورش ابزيان در سالهاي اخير  سرمايه گذاري در اين بخش مي تواند علاوه بر اشتغال فراوان باعث شکوفايي اقتصادي منطقه گردد. وي تمام موارد ذکر شده را از مزاياي اراضي مستعد پرورش ميگو در شهرستان ميناب عنوان و تاکيد کرد مجموعه اداره منابع طبيعي آمادگي داشته با همکاري با ساير دستگاههاي متولي موضوع نسبت به استعداد يابي  و شناسايي و تحويل زمين هاي با قابليت اجراي ابزي پروري را به متقاضيان و سرمايه گذاران داشته باشد . بهرامي نژاد گفت : در راستاي وظايف ذاتي اين اداره 150 هکتار از اراضي مستعد پرورش ميگو اين شهرستان در بندر تياب ضمن بررسي ميداني استعداد يابي و به متقاضيان تحويل شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 09:59:21
تعداد بازدید: 19
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی