گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 10:01:38
تعداد بازدید: 41
عملیات لوله جایگزین خط اول آبرسانی میناب بندرعباس به اتمام رسید
email pdf word plus minus reset color
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان از اتمام عملیات بهره برداری از ۱۶ کیلومتر خط لوله جایگزین خط اول آبرسانی میناب – بندرعباس خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از آب منطقه ای هرمزگان، هوشنگ ملایی گفت: فاز اول طرح نوسازی خط اول آبرسانی از میناب به بندرعباس به طول ۱۶ کیلومتر به بهره برداری رسید.

وی به فرسودگی شدید در خطوط انتقال آبرسانی از میناب به بندرعباس اشاره کرد و ادامه داد: شاخص بهرهمندی آب به تامین آب و فرسودگی خطوط بستگی دارد. ملای با بیان اینکه خط آبرسانی میناب – بندرعباس عمر بالایی دارد، اظهارداشت: عمر خط اول آبرسانی میناب – بندرعباس به بیش از ۴۰ سال پیش باز می گردد که با اجرای طرح نوسازی با اعتبار بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال، این خط آبرسانی که فرسودگی بالایی نیز دارد از مدار بهره برداری خارج می شود . مدیرعامل شرکت
 آب منطقه ای هرمزگان با اشاره به هدف این طرح افزود : این طرح با هدف جلوگیری از هدر رفت آب به دلیل فرسودگی خط اول آبرسانی و نشتی های متعدد و همچنین در راستای تامین آب شرب شهرهای بندرعباس ، خمیر و روستاهای مسیر اجرا می شود. وی افزود: فرسودگی خطوط انتقال  و هدر رفت آب باعث می
شود در این روزها که همه شهرها و روستا های استان به دلیل خشکسالی با کمبود آب مواجه هستند مشکلات کم آبی و بی آبی تشدید شود. ملایی تصریح کرد: کارشناسان شرکت آب منطقه ای هرمزگان تمام سعی و تلاش خود را بکار می گیرند تا اتمام طرح نوسازی خط انتقال در سریع ترین زمان ممکن به اتمام برسد و این هدررفتها کاهش یابد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 10:01:38
تعداد بازدید: 41
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی