گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3432
تاریخ :1399/04/16 ساعت 13:30:40
تعداد بازدید: 301
رئیس اداره آب و فاضلاب بخش بندزرک میناب معرفی شد
email pdf word plus minus reset color
با حکم مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان میناب، "محمدزائری" بعنوان رئیس جدید اداره آب و فاضلاب بخش بندزرک این شهرستان منصوب شد.

عکس اصلی خبر

مراسم معارفه زائری نیز با حضور بخشدار بندزرک و مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان میناب برگزار شد.

مصطفی زائرپور مدیر امور آبفای شهرستان میناب در این جلسه با بیان اینکه هدف آب و فاضلاب افزایش کیفیت خدمات به مردم است، گفت: راه اندازی امور آب و فاضلاب بندزرک موجب کیفی تر شدن خدمات و همچنین رفع سریع تر اتفاقات خواهد شد.

وی افزود: بخش بندزرک 45 روستا و 50 هزار نفر جمعیت تحت پوشش دارد که راه اندازی امور آبفا در این بخش باعث تسریع در خدمات رسانی می شود.

مدیر امور آبفای شهرستان میناب با اشاره به اینکه حجم فعالیت شرکت آب و فاضلاب پس از یکپارچه سازی آب شهری و روستایی افزایش چشمگیری یافته است، تصریح کرد، طی سه ماهه گذشته 200 مورد اتفاقات بروی شبکه توزیع بخش بندزرک انجام شده است.

وی ادامه داد، بخشی از مشکلات افت فشار و بعضا قطعی آب به دلیل فرسوده بودن شبکه هاست که در این راستا حدود دو هزار متر اصلاح شبکه انجام شده است.

زائرپور افزود: در این مدت مشکل تامین آب روستای کنتر اسماعیل و کلوت بخش بندزرک مرتفع شد.

وی ابراز امیدواری کرد، با حضور زائری به عنوان مدیر امور آبفای بخش بندزرک زمینه خدمات رسانی هرچه بیشتر به مشترکین آب و فاضلاب فراهم شود.

در ادامه این مراسم علی بلاک بخشدار بندزرک با اشاره به خدمات آبفا پس از یکپارچه سازی افزود: کیفیت خدمات در این بخش افزایش چشمگیری داشته که امیدواریم با آغاز فعالیت رسمی امور آبفای بندزرک روند خدمات رسانی نیز بهتر شود.

وی با بیان اینکه از ابتدای سالجاری روند خدمات رسانی در بندزرک متفاوت تر شده است، گفت: به دلیل اقدامات انجام شده، امسال برخلاف سال های گذشته نیاز به آبرسانی سیار نبوده که امیدواریم با تداوم برنامه های پیش بینی شده، مشکلات بخش آب بندزرک در بازه زمانی دو ساله بطور کامل مرتفع شود.

بخشدار بندزرک گفت: جابجایی شبکه آب روستاهای کولغ کاشی، زهوکی، کلوت، کردر و شهر بندزرک در دستور کار قرار گرفته که انجام آن مشکل تامین آب 15 هزار نفر را مرتفع می کند.

وی ابراز امیدواری کرد، با حضور زائری به عنوان مدیر امور آبفای بندزرک روند خدمات رسانی فعلی ادامه داشته باشد.

در پایان این مراسم نیز محمد زائری به عنوان اولین رئیس اداره آب و فاضلاب بخش بندزرک شهرستان میناب معرفی شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3432
تاریخ :1399/04/16 ساعت 13:30:40
تعداد بازدید: 301
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی