گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2959
تاریخ :1397/01/26 ساعت 07:57:05
تعداد بازدید: 68
افتتاح مجتمع خدماتی رفاهی «اهورا سير» با سرمایه‌گذاری 25 میلیارد ریالی در محور بندرعباس-سیرجان
email pdf word plus minus reset color
معاون فنی و نظارت اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان از افتتاح مجتمع خدماتی – رفاهی «اهورا سير» با سرمایه‌گذاری 2 میلیارد و پانصد هزار تومانی بخش خصوصی در محور بندرعباس-سیرجان خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس، مرتضی صابری خورگو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجتمع خدماتی – رفاهی «اهورا سیر» در زمینی به مساحت 30هزار مترمربع  واقع در کیلومتر 85 محور بندرعباس – سیرجان سمت چپ با سرمایه‌گذاری بالغ بر 2 میلیارد و پانصد هزار تومانی بخش خصوصی به صورت آزمایشی در طرح نوروزی 97-96 به بهره‌برداری رسید .

وی در ادامه با اشاره به اشتغال‌زایی 35 نفر مستقیم و غیر مستقیمدر مجتمع خدماتی - رفاهی «اهورا سیر» افزود: این مجتمع خدماتی رفاهی با کاربری‌های جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی، نمازخانه، سرویس بهداشتی، رستوران، خدمات خودرویی و فروشگاه مواد غذایی افتتاح شد. معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان، ارائه خدمات مناسب، دسترسی سریع رانندگان به خدمات متمرکز، کاهش میزان تصادفات جاده‌ای، فراهم سازی امکانات مناسب جهت اقامه نماز و گسترش فرهنگ آن و ایجاد بستری مناسب جهت اشتغال‌زایی از جمله اهداف افتتاح این مجتمع خدماتی رفاهی برشمرد. صابری خورگو تصریح کرد: این مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی با رایزنی و پیگیری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان و با در اختیار قرار دادن سوخت بنزین و گازوئیل در طول طرح نوروزی به صورت آزمایشی فعال شد و بهره‌برداران از جاده از خدمات‌دهی مجتمع نامبرده بهره‌مند

 شدند. گفتنی است، احداث سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه مجتمع فوق، اختصاص مبلغ دو میلیارد تومان و همچنین احداث رمپ ورود و خروج، مبلغ پانصدمیلیون ریال جهت نصب تابلو‌های راهنمای مسیر، به عنوان مشوق‌های سرمایه‌گذاری به صورت بلاعوض به سرمایه‌گذار از طرف اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان پرداخت شده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2959
تاریخ :1397/01/26 ساعت 07:57:05
تعداد بازدید: 68
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی