گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2993
تاریخ :1397/03/21 ساعت 09:19:11
تعداد بازدید: 55
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان: طرح های بالای 60 درصد پیشرفت حمایت می شوند
email pdf word plus minus reset color
با فراهم شدن زیرساخت ها و مشکلات نقدینگی واحدهای بزرگ شاهد بهره برداری تعدادی از این طرح ها تا پایان سال هستیم.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، خلیل قاسمی اظهار داشت: در حال حاضر 40 طرح صنعتی بالای 60 درصد با حجم سرمایه گذاری یکصد و سی و پنج هزار و 492 میلیارد ریال و ظرفیت اشتغالزایی مستقیم دو هزار و 469نفر وجود دارد که امیدواریم با همکاری مسئولین ذیربط تا پایان سال شاهد بهره برداری تعدادی از این طرح ها باشیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، طولانی شدن زمان بهره برداری طرح های در دست اجرا را فراهم نبودن برخی زیرساختها، مشکلات نقدینگی و تعلل در اجرای مصوبات دانست.

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان عنوان کرد: هدف ما و تمامی اعضاء کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تسریع در روند اجرای طرح هاست و از طرح های بالای 60 درصد حمایت خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی و صنعتی استان با رویکرد صادرات محور و ارتقاء کیفیت تولید از طریق  نوسازی و بازسازی واحدهای صنعتی استان از اولویت های کاری در هرمزگان است .

 قاسمی افزود: افزایش صادرات غیر نفتی آن هم با تولید محصولات با کیفیت تر و فروش آنها در بازارهای خارجی باید در سال جاری به عنوان یک اولویت مورد توجه و تاکید قرار گیرد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2993
تاریخ :1397/03/21 ساعت 09:19:11
تعداد بازدید: 55
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی