گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3143
تاریخ :1397/12/01 ساعت 09:14:38
تعداد بازدید: 1045
براي دفاع از معيشت صيادان همه تهديد و تخريبها را به جان ميخريم
email pdf word plus minus reset color
فرمانده نيروي دريايي سپاه با بيان اينکه بسيج دريايي براي حمايت از معيشت صيادان تمام قد ايستاده است، گفت: براي دفاع از معيشت صيادان همه تهديد و تخريبها را به جان ميخريم.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، سردار عليرضا تنگسيري در نخستين تجمع بسيج دريايي جزاير قشم، هرمز، هنگام و لارک افزود: بسيج دريايي در محدوده دوهزار و 200 کيلومتري سواحل هرمزگان و حوزه استحفاظي منطقه يکم نيروي دريايي سپاه تشکيل شده است. وي اظهار کرد: بسيج دريايي ادامه بسيج مستضعفان است که براي صيانت از حقوق صيادان، تقويت امنيت پايدار و مردم محور و دفاع و حفظ سواحل در برابر بيگانگان تشکيل شده است. سردار تنگسيري با بيان اينکه ساحلنشينان طلايهدار حراست از آبهاي نيلگون خليج فارس هستند، خاطرنشان کرد: براي دفاع از معيشت صيادان همه تهديد و تخريبها را به جان ميخريم. فرمانده نيروي دريايي سپاه با بيان اينکه بسيج دريايي روند بازگشت لنج و قايقهاي ايراني به خليج فارس را دنبال ميکند، عنوان کرد: هيچ کشتي صيادي اجازه صيد ترال در آبهاي کمتر از 12 مايل را ندارد و اين نوع صيد در خليج فارس ممنوع است. سردار تنگسيري بيان کرد: غيور مردان جنوبي با وجود فشارهاي اقتصادي، معيشتي و مشکلات مادي همچنان دوستدار و حافظ انقلاب اسلامي هستند و ما اجازه نميدهيم اشتباه برخي مسئولان، به پاي نظام اسلامي نوشته شود


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3143
تاریخ :1397/12/01 ساعت 09:14:38
تعداد بازدید: 1045
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی