گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:3068
تاریخ :1397/07/28 ساعت 10:04:04
تعداد بازدید: 42
معرفي اعضاي شوراي سياستگذاري نهمين جشنواره فيلم وارش
email pdf word plus minus reset color
اعضاي شوراي سياستگذاري نهمين جشنواره بين المللي فيلم وارش معرفي شد.

عکس اصلی خبر

به روابط عمومي نهمين جشنواره بين المللي فيلم وارش، حجت الله ايوبي دبيرکل کميسيون ملي يونسکو، محمود شالويي مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان مازندران، مهرداد زاهديان مستند ساز، محمدعلي سجادي کارگردان و فيلمنامه نويس، محمدمهدي طباطبايينژاد مديرعامل مرکز گسترش سينماي مستند وتجربي و جعفر صانعيمقدم مديرعامل هنر و تجربه اعضاي شوراي سياستگذاري اين رويداد را تشکيل مي دهند.

نخستين جلسه اين شورا با حضور مهدي قربانپور دبير جشنواره و اعضاي شوراي سياستگذاري برگزار شد و فراخوان اين رويداد مورد بررسي قرار گرفت.

قربانپور درباره نخستين جلسه اين شورا گفت: موضوع «فرهنگ عامه» و گسترش آن بار ديگر به جشنواره فيلم وارش بازگردانده شده و اين موضوع بايد بيشتر مورد توجه قرار گيرد.

وي توضيح داد: جشنواره وارش در مازندران برگزار مي شود؛ استاني که در حاشيه درياي خزر قرار دارد و درياي خزر ميراث مشترک 5 کشور ساحلي است بنابراين بايد از اين ظرفيت و همسايگي در گسترش جشنوارهاي با موضوع فرهنگ عامه استفاده کرد.

نهمين جشنواره بينالمللي وارش پس از وقفهاي چهار ساله، بهار سال 98 در استان مازندران برگزار مي شود.

اين رويداد فرهنگي هنري که از قديمي ترين جشنوارههاي موضوعي فيلم کوتاه است با موضوع فرهنگ عامه به صورت دوسالانه در مازندران برگزار مي شود که از سال 1378 آغاز بهکار کرده است و مهمترين جشنواره فرهنگي شمال ايران به شمار ميرود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 3068
تاریخ :1397/07/28 ساعت 10:04:04
تعداد بازدید: 42
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی