گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 09:46:45
تعداد بازدید: 26
524 شركت در جشنواره تعاوني هاي برتر هرمزگان ثبت نام كردند
email pdf word plus minus reset color
مدير تعاون اداره كل تعاون، کار ورفاه اجتماعي هرمزگان گفت: 524 شرکت تعاوني و اتحاديه در سيزدهمين جشنواره تعاوني هاي برتر استان ثبت نام كردند.

عکس اصلی خبر

«نجفي» در دومين جلسه كارگروه علمي سيزدهمين جشنواره تعاوني هاي برتر  افزود: ثبت نام از تعاوني هاي برتر براي سيزدهمين جشنواره ملي تعاوني ها از 24 خرداد ماه سالجاري به مدت بيش از يك ماه شروع شده بود كه در اين مدت شركتهاي تعاوني و اتحاديه ها در بخشها و گرايش هاي مختلف اعلام آمادگي كردند.

وي بيان داشت: اين جشنواره همه ساله با هدف شناسايي و معرفي الگوهاي برتر بخش تعاون و به منظور فراهم نمودن زمينههاي گسترش و ارتقاي روحيه تعاون در بخشهاي مختلف اقتصادي برگزار مي شود. توسعه و ترويج فرهنگ تعاون، معرفي توانمندي هاي بخش تعاون، ارج نهادن به زحمات تلاشگران اين بخش و ارتقاء جايگاه و اهميت تعاون و مشارکت در جامعه، ايجاد انگيزه و رقابت سالم ميان اعضاء خانواده بزرگ تعاون کشور وتشويق و ترغيب فعاليت هاي توليدي و توزيعي در مناطق مختلف بصورت کار جمعي، معرفي الگوهاي عملي موفق تعاوني جهت بهرهگيري ساير تعاونيها از روشها، دستورالعملها و ابزارهاي مديريتي با هدف ارتقاء وضعيت خود و ايجاد فضاي مناسب براي انتقال دانش رسمي وبومي در تعاون و توسعه مشارکتهاي مردمي را از اهداف برگزاري اين جشنواره اعلام شده است.جشنواره تعاوني هاي برتر استاني هر ساله همزمان با هفته تعاون در شهريورماه و با هدف تشويق تعاونگران برتر در استان هرمزگان همگام با ساير استان ها برگزار مي شود و منتخبين آن به جشنواره کشوري معرفي خواهند شد و امسال نيز اين جشنواره با حضور مقامات استاني و تعاوني هاي استان در 11 شهريور  برگزار مي گردد.

بيش از  3 هزار تعاوني در استان هرمزگان در بخشهاي مختلف اقتصادي  مشغول به فعاليت هستند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 09:46:45
تعداد بازدید: 26
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی