گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2935
تاریخ :1396/11/18 ساعت 08:26:07
تعداد بازدید: 104
ایجاد زیر ساخت شهر الکترونیک برای نسل آینده یک ضرورت است
email pdf word plus minus reset color
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: در برنامه ریزی شهری باید نگاهمان به اصلاح و تقویت زیر ساختها به سمت تقویت شهر الکترونیک باشد و باید هر ساله برای توسعه این بخش سرمایه گذاری کنیم

عکس اصلی خبر

به گزارش شورای شهر بندرعباس، آبتین امیری گفت: باید شهر بندرعباس را برای نسل آینده آماده کنیم. در آینده بسیاری از ضرورت های عینی مردم تغییر خواهد کرد و بسیاری از معاملات و ارتباطات دیگر فیزیکی نخواهد بود، لذا ما اکنون تلاش می کنیم در بودجه بندی شهرداری این موضوع را مد نظر قرار دهیم. عضو کمیسیون خدمات شهری شورای شهر بندرعباس گفت: بسیاری از مشکلات شهری به عدم هماهنگی میان دستگاه های اجرایی بر می گردد.  یکی از سخت ترین موانع مدیریتی در کشور ما هماهنگی بین دستگاه هاست. تا زمان که شاهد سیاستگذاری مستقل میان دستگاهها باشیم و تا زمانی که مدیریت یکپارچه شهری میان ما شکل نگیرد، همچنان شاهد موازی کاری دستگاه ها و اتلاف سرمایه و منابع شهری خواهیم بود .

آبتین امیری افزود: حل مشکلات شهری در شهر بندرعباس نیازمند حمایت و هماهنگی همه دستگاه ها است و در رأس آن حمایت شخص استاندار هرمزگان در استان مهم است .

 بسیاری از پروژه های شهری در شهر بندرعباس جزء ضروریات شهری است، ولی اجراء آن با اعتبار شهرداری ممکن نیست و برای تحقق آن  حمایت دستگاه های بالادستی و استانداری ضروری می نماید .

عضو شورای شهر بندرعباس گفت: ظرفیت های زیادی در شهر بندرعباس وجود دارد که می تواند این شهر را متحول کند و زیست بهتر شهری را برای شهروندان بهمراه خواهد  داشت که استفاده از این عرصت ها نیازمند گذشت، واقع بینی و همکاری ارگان های دولتی مختلف است و استفاده از این ظرفیت ها، پیگیری و  ورود شخص نماینده عالی دولت را می طلبد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2935
تاریخ :1396/11/18 ساعت 08:26:07
تعداد بازدید: 104
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی