گروه: حوادث
شماره روزنامه:3416
تاریخ :1399/03/24 ساعت 11:07:27
تعداد بازدید: 34
پلمپ 18 واحد صنفی به‌علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بندرلنگه
email pdf word plus minus reset color
فرماندار شهرستان بندرلنگه از پلمپ 18 واحد صنفی به‌علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس، علی نیکویی با اشاره به تفویض اختیار استاندار هرمزگان به فرمانداران در تشدید ممنوعیت و محدودیت‌ها، اظهار کرد: در پی افزایش بیماران کرونایی شهرستان بندرلنگه، بازرسی‌های مستمر از مکان‌های تجاری و صنوف بازار در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود:در بازرسی‌های انجام شده تعداد ۱۸ واحد صنفی متخلف در شهرستان بندرلنگه که پروتکل‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری و زدن ماسک را رعایت نکرده بودند تعطیل و پلمپ شدند.

فرماندار شهرشتان بندرلنگه یادآور شد: واحدهای صنفی پلمپ شده شامل؛ ۳نانوایی، ۱۲ فروشگاه موادغذایی و ۳ اغذیه‌فروشی بوده است.

نیکویی ضدعفونی و گندزدایی در سطح معابر و خیابان‌ها توسط شهرداری‌های بندرلنگه و کنگ با همکاری نهادهای مردمی، ممنوعیت یک‌ماهه مراسمات عروسی و ترحیم، تشکیل اکیپی جهت تذکر لسانی به افرادی که بدون ماسک در سطح شهر تردد دارند را از دیگر مصوبات ستاد مدیریت مقابله با کرونا این شهرستان عنوان کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه بیان داشت: شهروندانی که ممنوعیت مراسمات عروسی و ترحیم را نادیده بگیرند به مسؤولان قضایی شهرستان معرفی می‌شوند.

وی افزود: واحد های تولیدی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی می‌توانند فعالیت کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3416
تاریخ :1399/03/24 ساعت 11:07:27
تعداد بازدید: 34
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی