گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3158
تاریخ :1397/12/22 ساعت 09:11:37
تعداد بازدید: 1583
نواختن زنگ طبيعت در دبستان عدالت رمچاه ، شهرستان قشم‎
email pdf word plus minus reset color
رئيس اداره منابع طبيعي وآبخيزداري شهرستان قشم از نواختن زنگ درختکاري با همکاري آموزش و پرورش شهرستان و با همراهي معاون پرورشي آموزش و پرورش و ديگر مسئولان از حوزه رمچاه به مناسبت روز درختکاري در دبستان عدالت رمچاه اين شهرستان خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش دريافتي؛ محمودي زاده گفت: با نواختن زنگ سبز ياد آور اهميت و نقش منابع طبيعي در زندگي مردم شدند و از
دانش آموزان خواستند تا به عنوان نگهبان و محافظ منابع طبيعي و مروج فرهنگ منابع طبيعي بين مردم فعاليت و حضور سبز داشته باشند و در حفظ و صيانت از منابع طبيعي کوشا باشند

در همين راستا کارت هميار طبيعت همراه با جوايزاز طرف اداره منابع طبيعي  به دانش آموزان فعال طبيعت  اهداء  شد و در مورد اهداف و وظايف همياران طبيعت آموزش لازم داده شد .

 معاون پرورشي آموزش و پرورش در آيين جشن درختکاري با اشاره به نقش دانش آموزان در کاشتن نهال و مراقبت و نگهداري توسط آنها حس مسئوليت پذيري ،حفظ و حراست از آنها را در بين نسل حاضر تقويت مي کند.

وي افزود: برنامه هاي متنوع و شاد در زمينه درختکاري براي دانش آموزان ، نمايشگاه صنايع دستي که در مدرسه داير کرده بودند،  کاشت نهال در مدرسهاز ديگر برنامه هاي اين مدرسه بود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3158
تاریخ :1397/12/22 ساعت 09:11:37
تعداد بازدید: 1583
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی