گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 11:26:33
تعداد بازدید: 31
پيشگيري از 6175متر مربع اراضي ملي صحراي شميل شهرستان بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
رئيس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بندرعباس گفت: با توجه به آمايش حفاظتي اراضي ملي و منابع طبيعي شهرستان بندرعباس و با تعيين نقاط بحراني و مهم با گشتهاي حفاظتي هدفمند اين اداره موفق شد 6175متر مربع از تصرف اراضي ملي با همکاري پاسگاه انتظامي شميل جلوگيري نمايند.

عکس اصلی خبر

به گزارش پايگاه اطلاع رساني منابع طبيعي و آبخيزداري هرمزگان، وفاکيش  افزود: با توجه به رويکرد پيشگيرانه اين اداره در مباحث حفاظت از انفال در همان مراحل اوليه (شروع به تصرف) با حضور بهموقع محافظين انفال و با حمايت دستگاه قضا با اعمال تبصره ذيل ماده 55 قانون حفاظت و بهرهبرداري از منابع طبيعي از تصرف  اراضي ملي صحراي شميل جلوگيري و تشکيل پرونده تخلف متصرفين از طريق شعبه هشتم دادسراي عمومي اقدام گرديد.

رئيس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بندرعباس گفت: پاسگاه حفاظت اين شهرستان در راستاي پيشگيري از تخريب اراضي به صورت جدي با متخلفان اين حوزه برخورد ميکند.

روح الله وفاکيش گفت: مردم بهترين حاميان منابع طبيعي  هستند و  مشارکت و همکاري خوبي با منابع طبيعي  را دارند، به طوري که ماهانه  تلفن و گزارش مردمي جهت جلوگيري از تخريب و تصرف منابع طبيعي به پاسگاه منابع طبيعي اين شهرستان مخابره مي کنند.

وي  افزود: پاسگاه حفاظت منابع طبيعي و آبخيزداري  به صورت شبانه روزي آماده دريافت هرگونه اخبار در مورد تخريب و تصرف و آتش سوزي از طريق شماره تلفن1504مي باشد


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 11:26:33
تعداد بازدید: 31
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی