گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2938
تاریخ :1396/11/23 ساعت 10:54:26
تعداد بازدید: 112
طرح توسعه جزایر هرمزگان تدوین و مصوب می‌شود
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: نظر وزیر کشور تعیین ظرفیت‌ها و نقش‌های هر جزیره متناسب با پتانسیل‌های آن است که بر این اساس طرح توسعه جزایر هرمزگان تدوین و مصوب می‌شود. به گزارش، روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست کارگروه توسعه جزایر استان هرمزگان که با حضور وزیر کشور برگزار شد، عنوان کرد: نیازهای جزایر از طریق مردم، فرمانداران، ائمه جمعه و نمایندگان مجلس احصا به وزیر کشور منعکس شده است.

عکس اصلی خبر

وی ادامه داد: نظر وزیر کشور تعیین ظرفیت‌ها و نقش‌های هر جزیره متناسب با پتانسیل‌های آن است که بر این اساس طرح توسعه جزایر هرمزگان تدوین و مصوب می‌شود .

استاندار هرمزگان افزود: ظرفیت‌های کشور به صورت یکجا در هرمزگان وجود دارد و باید از ظرفیت‌های هرمزگان به عنوان استانی پیش رو استفاده کرد .

همتی بیان داشت: همزیستی خوبی در هرمزگان وجود دارد اما باید به نیروهای بومی و ماندگار توجه بیشتری صورت گیرد. وی گفت: برای فعال‌سازی تمام ظرفیت‌های هرمزگان برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت داریم و موضوعات را پیگیری خواهیم کرد .

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: افزایش سرعت توسعه به اختیارات بیشتر استان‌ها نیاز دارد و شرایطی باید به وجود آید که استان‌ها رقابت سازنده‌ای داشته باشند .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2938
تاریخ :1396/11/23 ساعت 10:54:26
تعداد بازدید: 112
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی