گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 10:16:30
تعداد بازدید: 74
شهرداري بيکاه بر سکوي نخست مسابقات JKA استان
email pdf word plus minus reset color
مسابقات کاراته انجمن شوتوکان JKA استان هرمزگان يادواره شهيد سام رمضاني و مرحوم حسن عليزاده با حضور 140 نفر کاراته کا از شهرستان هاي بندرعباس قشم ميناب و رودان در رشته هاي کاتا و کوميته به صورت انفرادي در سالن شهيد سام رمضاني برگزار شد.

عکس اصلی خبر

شهنازخوش- نداي هرمزگان

مسابقات کاراته انجمن شوتوکان JKA  استان هرمزگان يادواره شهيد سام رمضاني و مرحوم حسن عليزاده  با حضور 140 نفر  کاراته کا در رشته هاي  کاتا و کوميته به صورت انفرادي برگزار شد که در خاتمه نتايج ذيل حاصل گرديد:

شهرداري بيکاه به مربيگري سيروس حيدري مقام نخست را از آن خود کرد ، باشگاه ميلاد به مربيگري ميلاد کهنسال در جاي دوم قرار گرفت و باشگاه زيبا شهر به مربيگري حسين تني مقام سومي را به خود اختصاص داد.

شايان گفتن است ، نفرات برتر جهت شرکت در مسابقات قهرماني کشور سبک JKA  که در استان خراسان شمالي برگزار مي شود انتخاب وگزينش شدند ضمن اين که پردل رمضاني رييس هيات کاراته استان و نماينده انجمن JKA  هرمزگان  ، نبي اله امامدادي مسوول کميته داوران  استان هرمزگان در اين دوره از مسابقات حضور داشتند و 15 داور قضاوت اين دوره ازمسابقات را بر عهد داشتند.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 10:16:30
تعداد بازدید: 74
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی