گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3479
تاریخ :1399/06/23 ساعت 11:37:10
تعداد بازدید: 101
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مدارس الزامی است
email pdf word plus minus reset color
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مدارس الزامی است و مسئولان مدارس ملزم به رعایت این شیوه نامه‌ها هستند.

عکس اصلی خبر

دکتر حسین فرشیدی در بازدید از مدارس بندرعباس، با اشاره به اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی همزمان با بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید، افزود: پروتکل بهداشتی جدید که با همکاری دو وزارتخانه آموزش و پرورش و بهداشت و درمان تنظیم شده است از طریق دانشگاه‌های علوم پزشکی به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شده است .

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک از سوی مسئولان و دانش آموزان مدارس، شاهد سال تحصیلی سرشار از موفقیت و سلامتی برای دانش آموزان استان باشیم .

فرشیدی در این بازدید رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این دو مدرسه را رضایت بخش دانست و عنوان کرد: با توجه به اینکه برخی از خانواده‌ها مایل به  استفاده از ظرفیت های آموزش مجازی در منزل هستند، امیدواریم آن دسته از دانش آموزانی که آموزش حضوری و حضور در مدرسه را انتخاب کرده‌اند پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3479
تاریخ :1399/06/23 ساعت 11:37:10
تعداد بازدید: 101
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی