گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3451
تاریخ :1399/05/12 ساعت 11:27:47
تعداد بازدید: 65
رئيس کل دادگستري هرمزگان: زندانيان هرمزگان تاکنون به کرونا مبتلا نشده اند
email pdf word plus minus reset color
رئيس کل دادگستري هرمزگان گفت: خوشبختانه تاکنون در ميان زندانيان استان هرمزگان موردي از ابتلا به ويروس کرونا مشاهده نشده است.

عکس اصلی خبر

به گزارش نداي هرمزگان به نقل از روابط عمومي و ارتباطات دادگستري هرمزگان، علي صالحي در بازديد از زندان بندرعباس، افزود: به مناسبت عيد سعيد قربان، گروه جهادي پزشکان متخصص استان هرمزگان با حضور در زندان مرکزي بندرعباس، خدمات مورد نياز مددجويان را به صورت داوطلبانه و رايگان به آنها ارائه کردند.

رئيس کل دادگستري هرمزگان در جريان اجراي اين طرح، با اشاره به اينکه يکي از شاخصه هاي دوران تحول در قوه قضاييه توجه به ظرفيت هاي بي نظير مردمي در جهت پيشبرد امور است، از آغاز حضور گروههاي جهادي پزشکي در زندانهاي هرمزگان و در راستاي اجراي دستورالعمل رئيس قوه قضاييه در مورد مشارکت و تعامل نهادهاي مردمي با دستگاه قضايي خبر داد.

صالحي با اشاره به اينکه حفظ و ارتقاي سطح بهداشت و سلامت زندانيان به صورت ويژه از سوي دستگاه قضايي استان هرمزگان پيگيري مي شود، اظهار کرد: در يک برنامه ريزي دقيق و هماهنگ با سازمان نظام پزشکي استان، مجموعه اي از پزشکان متخصص، مجرب و حاذق در قالب گروه جهادي با حضور در زندان مرکزي بندرعباس به ارائه خدمات پزشکي داوطلبانه و رايگان به زندانيان پرداختند.

رئيس شوراي قضايي استان هرمزگان با اعلام اينکه اعضاي اين گروه جهادي را پزشکان متخصص و فوق تخصص در رشته هاي مختلف از جمله قلب و عروق، چشم پزشکي، گوش، حلق و بيني، ارتوپدي، داخلي، بيماري هاي تنفسي، زنان و زايمان، مغز و اعصاب، دندانپزشکي، پوست، روانپزشکي و ديگر رشته ها تشکيل مي دهند، تصريح کرد: خدمات اين گروه پزشکي جهادي به زندانيان بندرعباس رايگان بوده و با هماهنگي هاي انجام شده، اجراي اين طرح در ساير زندان هاي استان و در خصوص خانواده هاي زندانيان نيز به صورت رايگان ادامه خواهد يافت.

وي با بيان اينکه خوشبختانه تاکنون در ميان زندانيان استان هرمزگان موردي از ابتلا به ويروس کرونا مشاهده نشده است، خاطرنشان کرد: با رعايت دستور العمل هاي بهداشتي، تدابير پيشگيرانه و اقدامات مناسبي در راستاي جلوگيري از ابتلا به اين ويروس در ندامتگاه هاي استان
 انجام شده است.

صالحي همچنين با اشاره به اينکه جامعه پزشکي طي ماه هاي اخير و در پي شيوع بيماري کرونا مجاهدت و ايثار مثال زدني را از خود به نمايش گذاشتند، عنوان کرد: بي ترديد، مشارکت گروه هاي جهادي پزشکي در طرح خدمت رساني به زندانيان نيازمند مجاهدتي مضاعف براي اين عزيزان محسوب مي شود.

 رئيس کل دادگستري هرمزگان در پايان از دانشگاه علوم پزشکي، سازمان نظام پزشکي و اعضاي گروه جهادي پزشکان متخصص استان هرمزگان به دليل اهتمام ويژه و مشارکت فعال در اين طرح، اظهار کرد: خوشبختانه با حضور اين گروه از پزشکان متخصص در زندان مرکزي بندرعباس و برپايي درمانگاه سيار، 117 نفر از مددجويان مورد معاينه و درمان قرار گرفتند


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3451
تاریخ :1399/05/12 ساعت 11:27:47
تعداد بازدید: 65
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی