گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 08:13:08
تعداد بازدید: 100
دیدار فوتبال تیم‌های جندی‌شاپور دزفول و گامرون هرمزگان لغو شد
email pdf word plus minus reset color
علیپور:مسئولان دزفول به دنبال رفع مشکل‌مان بودند/مسوولان هرمزگان در خواب به سر می‌برند

عکس اصلی خبر

 گروه ورزش

دیدار فوتبال تیم‌های جندی‌شاپور دزفول و گامرون هرمزگان به دلیل ممانعت نماینده فدراسیون و به سبب عدم پرداخت بدهی‌های انباشته شده تیم فوتبال آلومینیوم المهدی هرمزگان برگزار نشد.

علیپور، سرپرست تیم فوتبال گامرون هرمزگان در گفت و گو با ایسنا گفت : روز سه‌شنبه(12 دی) با پرواز 9 صبح راهی اهواز شدیم و با قطار به اندیمشک رفته و با اتوبوس راهی دزفول شدیم.

با محاسبه هزینه غذا مبلغ 12 میلیون تومان تا رسیدن به دزفول هزینه کردیم، صبح امروز نیز پول ورودی مسابقات را واریز کردیم و درحالی‌ که با فراهانی (مسوول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور) در حال رایزنی بودیم و قول مساعد برای برقراری مجوز بازی داده بود هنگامی‌که در محل مسابقه حاضر شدیم نماینده فدراسیون مانع از سوت آغاز داور شد.

علت ممانعت از برگزاری مسابقه بدهی یک میلیارد و شش‌صد میلیون تومانی باشگاه آلومینیوم هرمزگان عنوان‌شده بود،واقعاً سر زمین مسابقه اشک‌هایم جاری شد زیرا تلاش زیادی کردیم تا به اینجا برسیم و نمی‌دانم چرا مسوولان استان نباید قدمی برای این تیم بردارند.

تاوان بی‌مسئولیتی مدیران ورزش و جوانان و هیئت فوتبال هرمزگان را باید ما بدهیم، از صبح روز مسابقه با مدیرکل ورزش و جوانان، معاونینش، مسوولان هیئت فوتبال و حتی نمایندگان هرمزگان در مجلس تماس گرفتیم اما یا جوابی نشنیدیم یا تنها وعده اعلام شد.

تا امروز این ‌قدر دلم به درد نیامده بود که چرا باید تا این حد بی‌کس باشیم و هیچ پشتوانه‌ای نداشته باشیم.

در حالی مسوولان می‌دانند باشگاه گامرون هیچ ارتباطی با آلومینیوم ندارد و مسوولان قول داده بودند این موضوع را درست کنند اما هیچ همکاری از آن‌ها شاهد نبودیم.

نماینده مردم دزفول در مجلس و فرماندار این شهر برای آن که مشکلمان حل شود با ممبینی(عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال) رایزنی کردند.

بازهم جای تشکر دارد که مسوولان شهری دیگر به فکر نماینده هرمزگان هستند اما مسوولان ما در خواب به سر می‌برند.

تاکنون بیش از یک‌صد میلیون تومان برای این تیم هزینه شده و سعی کردیم به تیم شخصیت دهیم و در لیگ سه همچون تیمی لیگ یکی و حتی برتری رفتار کنیم.

 هنوز مسابقات آغاز نشده بود 10 درصد مبالغ قراردادها واریز شد اما با این اتفاق واقعاً مانده‌ام جواب بازیکنان و کادرفنی که تماماً بومی هستند را چه بدهم و ناچاریم با اتوبوس راهی بندرعباس شویم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 08:13:08
تعداد بازدید: 100
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی