گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3417
تاریخ :1399/03/25 ساعت 10:59:49
تعداد بازدید: 262
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس: الزام رعایت پروتکل های بهداشتی در ناوگان تاکسیرانی
email pdf word plus minus reset color
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس در اولین نشست هم اندیشی با نمایندگان تاكسي بر الزام رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا تاکید کرد.

عکس اصلی خبر

 حسین اخلاقی در اولین جلسه رسمی با نمایندگان خطوط تاکسی بندرعباس، که در محل سازمان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به شیوع و گستردگی بیماری کرونا ، رعایت تمام نکات بهداشتی، ضدعفونی و شستشوی تاکسی ها به صورت جدی تر صورت گیرد و هریک از رانندگان تاکسی به صورت مجزا ملزم به ضدعفونی فضای داخل تاکسی هستند.

وی در ادامه گفت: مسافرکشی جزء شغل های پر خطر در بحران کرونا به شمار می رود و رانندگان باید به سلامت خود و بعلاوه مسافران توجه لازم را داشته و استفاده از ماسک و دستکش را به مسافران توصیه کنند.

اخلاقی در ادامه این نشست خاطر نشان کرد: ارائه تسهیلات (سوخت، بیمه، لاستیک و غیره) همچنین تلاش برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی از برنامه های مهم و با اولویت مدیریت سازمان حمل و نقل است، و پیگیری های لازم را با جدیت

 انجام می دهیم.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر تاکید کرد: هر کدام از مسئولین سازمان موظف به تکریم رانندگان تاکسی جهت پیشبرد هرچه سریعتر امور رانندگان، هستند.

شايان ذكر مي باشد كه  در مدت زمان برگزاری این جلسه هر یک از نمایندگان خطوط به بیان و تشریح مشکلات خطوط مربوطه و مشکلات ناوگان تاکسیرانی پرداختند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3417
تاریخ :1399/03/25 ساعت 10:59:49
تعداد بازدید: 262
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی