گروه: حوادث
شماره روزنامه:2968
تاریخ :1397/02/08 ساعت 11:06:10
تعداد بازدید: 102
سوداگران مرگ با 1800 کیلومواد درچنگال قانون
email pdf word plus minus reset color
فرمانده انتظامی هرمزگان در جمع خبرنگاران از کشف هزار و 800 کیلو گرم مواد مخدر با دستگیری 7 نفر قاچاقچی خبرداد.

عکس اصلی خبر

زینب نورالدینی -ندای هرمزگان:

به گزارش ندای هرمزگان، سردارملکی در تشریح این عملیات گفت: باهماهنگی دستگاه قضائی، ماموران انتظامی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان با همکاری مشترک ماموران دریابانی استان در راستای مبارزه جدی و قاطعانه با پدیده ی قاچاق مواد مخدر و برخورد قاطع با قاچاقچیان و سوداگران مرگ، با انجام کار اطلاعاتی گسترده و بهره گیری از شیوه ی پلیسی یک باند قاچاق مواد مخدر که قصد داشتند یک محموله سنگین مواد مخدر را از مسیر دریا به داخل کشور انتقال دهند شناسایی کردند.

وی افزود: اکیپی از ماموران انتظامی و دریابانی تشکیل و به محل دپوی مواد مخدر و مخفیگاه قاچاقچیان، اعزام شد که پس از ساعاتی تعقیب و مراقبت در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه اعضای هفت نفره ی این باند دستگیر شد ودر بازرسی بعمل آمده از محل یک تن و 780 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک از قاچاقچیان کشف و ضبط شد.

سردار ملکی تصریح کرد: در این عملیات همچنین 3 دستگاه خودرو متعلق به قاچاقچیان که در زمینه ی حمل و انتقال این محموله سنگین از آنها استفاده می شد توقیف شد و متهمان جهت انجام تحقیقات بیشتر پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند.

عزت اله ملکی  فرمانده انتظامی استان در پایان در خصوص مجموع کشفیات سالجاری  خاطر نشان کرد: از ابتدای امسال با توجه به پایش عملیاتی که صورت گرفته حدود 6 تن و 100 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2968
تاریخ :1397/02/08 ساعت 11:06:10
تعداد بازدید: 102
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی