گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 09:26:06
تعداد بازدید: 154
مشاور عالی استاندار هرمزگان: روابط عمومی استانداری از شیوه های خلاقانه برای آگاهی بخشی به جامعه استفاده کند
email pdf word plus minus reset color
مشاور عالی و مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان گفت: روابط عمومی استانداری باید از ابزارهای نوین و متنوع برای امیدبخشی و ارتقا آگاهی مردم از فعالیت های دولت در استان بهره بگیرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، محمدباقر کشفی در نشست با مدیرکل و کارکنان اداره كل روابط عمومی استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی ها، عنوان کرد:  روابط عمومی استانداری نقش هماهنگی و سیاست گذاری تمامی روابط عمومی های استان را بر عهده دارد که براساس این جایگاه مهم باید برنامه ریزی و کار کند.

وی بر لزوم احصا دقیق مسائل و مشکلات این حوزه تاکید کرد و افزود: باید با رویکرد جدیدی فعالیت ها در حوزه روابط عمومی پیگیری شود. مشاور عالی استاندار هرمزگان با بیان اینکه با گسترش شبکه های اجتماعی امروز هر کدام از شهروندان خود یک رسانه هستند، تصریح کرد: روابط عمومی استانداری باید از ابزارهای نوین و متنوع برای امیدبخشی و ارتقا آگاهی مردم از فعالیت های دولت در استان بهره گیرد.
کشفی روابط عمومی را بازوی اثرگذاری برای هر دستگاه دانست و بیان داشت: روابط عمومی مغز متفکر هر مجموعه است و بر این اساس باید از روش های خلاقانه در راستای رفع مشکلات و انتقال مناسب موضوعات به افکار عمومی استفاده کند.
 وی گفت: استانداری به عنوان عالی ترین دستگاه حاکمیت و دولت در استان باید از ظرفیت تمامی نهادها و دستگاه های اجرایی برای تحقق اهداف نظام استفاده کند که نیاز است روابط عمومی استانداری نیز در حوزه کاری خود این امر را مد نظر قرار دهد.
 مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: کارکنان روابط عمومی استانداری نیز وظیفه مهمی در راستای سیاست گذاری، هدایت و نظارت بر دیگر روابط عمومی ها بر عهده دارند که مطابق با این وظیفه باید با ابتکار و خلاقیت و به شیوه هنرمندانه کار خود را انجام دهند.
كشفي با بيان اينكه روابط عمومی بايد چشم بينا، گوش شنوا و زبان رسا و شیوای دستگاه ها و سازمان ها باشد و به بهترین شیوه ببیند، گوش کند و گفتگو نماید، تصريح كرد: روابط عمومی چهره و سیمای سازمان و دستگاه ها می باشد که می بایست تلاش نماید بهترین چهره و سیما را ارائه كند و روابط عمومی مدعی العموم از سوی مردم و وکیل مدافع سازمان و دستگاه می باشد.
  وي بر ضرورت توجه به امر آموزش و برگزاری کارگاه های توجیهی کاربردی براي روابط عمومي ها تاكيد كرد و اظهار داشت: توجه به نیاز سنجی برای انجام کارها و اثر سنجی برای تحقق اهداف و استفاده از تمامی ظرفیت های رسانه ای و تبلیغی جهت اطلاع رسانی از مواردي است كه بايد مورد توجه روابط عمومي استانداري قرار گيرد.
 مشاور عالی استاندار هرمزگان خواستار استفاده از تمامي ظرفيت هاي رسانه اي و تبليغي جهت اطلاع رساني شد و اضافه كرد: محصول و اثر پیام ها و سیگنال های روابط عمومی در سطح جامعه باید پیام امید و امیدواری، نشاط و شادابی و دلگرمی باشد و می بایست با بیان موفقیت ها و اقدامات ارزشمند دستگاه ها، از ناامیدی و یاس و دلسردی جلوگیری و پرهیز شود.
  كشفي خواستار بازنگری در روش و شیوه ها و استفاده از روش های جدید، خلاقانه و مبتکرانه جهت انجام کارها شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 09:26:06
تعداد بازدید: 154
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی