گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 10:14:40
تعداد بازدید: 62
ووشوي قهرماني دانشجويان جهان چهار سانداکار ايران فيناليست شدند
email pdf word plus minus reset color
در رقابتهاي ووشوي قهرماني دانشجويان جهان چهار سانداکار ايران فيناليست شدند

عکس اصلی خبر

ووشوکاران دانشجوى ايران در سومين روز از رقابت هاي قهرماني دانشجويان جهان به سه پيروزي در ساندا دست يافتند تا شمار سانداکاران ايران در فينال مسابقات به چهار تن برسد.

 رقابت هاي ووشوي قهرماني دانشجويان جهان از صبح پنجشنبه يازدهم مردادماه با حضور 250 ووشوکار از 26 کشور به ميزباني کشور «ماکائو» آغاز به کار کرده است و تا يکشنبه شب ادامه خواهد داشت.

تيم ايران در دو بخش ساندا و تالوي دختران و پسران در اين رويداد مهم شرکت کرده است.

ووشوکاران دانشجوى ايران امروز شنبه سيزدهم مردادماه و در سومين روز رقابت هاي قهرماني دانشجويان جهان به سه پيروزي در ساندا دست يافتند تا شمار سانداکاران ايران در فينال اين دوره از مسابقات به چهار تن برسد.

«عليرضا ريکى» در وزن 60- کيلوگرم سانداي پسران برابر حريفى از کشور ميزبان قرار گرفت. اين ووشوکار جوان سيستان و بلوچستاني توانست بر حريف خود غلبه کند تا بعنوان دومين سانداکار  ايران خود را در فينال مسابقات ببيند. نماينده ووشوي دانشجويان ايران در فينال به مصاف سانداکار باتجربه اي از کشور چين خواهد رفت.»

«حميدرضا سهندى» در وزن 70- کيلوگرم سانداي پسران برابر ووشوکاري از کشور کانادا قرار گرفت که سانداکار شايسته ايران توانست با ارائه مبارزه اي يکطرفه در همان راند نخست حريف خود را ناک اوت کند و به فينال راه يابد.

«سهندى» که نايب قهرماني جوانان جهان را در کارنامه خود دارد، فردا يکشنبه در مرحله پاياني به مصاف سانداکاري از کشور ترکيه خواهد رفت.

«امير کريمى» سانداکار وزن 80- کيلوگرم تيم پسران ايران با ارائه يک بازي فني توانست حريف فرانسوي خود را در مرحله نيمه نهايي ناک اوت کند تا بعنوان چهارمين فيناليست ايران لقب گيرد. وي بايستي در فينال با نماينده ترکيه رقابت کند ضمن اين که پيش از اين صعود «زهره شهپري» در بخش سانداي دختران به مرحله نهايي مسجل شده بود. 

در بخش تالو پسران سامان احمدى صبح امروز در فرم دائوشو به ميدان رفت که با امتياز 8،82 به کار خود در اين فرم پايان داد و هشتم شد، در اين فرم تالوکاري از کشور مالزي قهرمان شد و نمايندگان روسيه و چين تايپه به ترتيب دوم و سوم شدند. همچنين حميده برخور در فرم تاي چي جين دختران با امتياز 8،92 ششم شد. در اين فرم نمايندگان هنگ کنگ، اندونزي و برونئي به ترتيب اول تا سوم شدند.

در ادامه اين رقابت ها، نمايندگان ايران در فينال ساندا به مصاف حريفان مي روند و در بخش تالو نيز سامان احمدي در فرم گون شو و ناهيد پورشبانان در فرم نان چوان به ميدان خواهند رفت.

گفتني است ، عليرضا بهرمن از هرمزگان به عنوان مربي تالو اين تيم را همراهي مي کند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 10:14:40
تعداد بازدید: 62
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی