گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 10:38:09
تعداد بازدید: 42
معاون استاندار از طرح احداث سازه آبخيزداري روستاي رينن بزرگ بشاگرد بازديد کرد
email pdf word plus minus reset color
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان در سفر به شهرستان بشاگرد از پروژه مشارکتي احداث سازه آبخيزداري در روستاي رينن بزرگ اين شهرستان بازديد کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي استانداري هرمزگان،، دکتر ايرج حيدري در سفر خود به شهرستان بشاگرد با سفر به بخش گوهران اين شهرستان و با حضور در روستاي رينن بزرگ، از طرح مشارکتي احداث سازه آبخيزداري بين اداره کل منابع طبيعي استان و اهالي روستاي رينن بزرگ بازديد کرد و در جريان پيشرفت فيزيکي طرح و مشارکت اهالي قرار گرفت.

معاون هماهنگي اموراقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان در جريان بازديد از اين پروژه از اهالي روستاي رينن بزرگ به واسطه مشارکت در احداث سازه آبخيزي داري در اين روستا که باعث مهار رودخانه هاي فصلي، جلوگيري از تخريب روستا و تامين آب شرب اهالي مي گردد، قدرداني نمود.

وي در اين خصوص گفت: امسال به دنبال پيگيري هاي استاندار هرمزگان پروژه هاي آبخيزداري بسياري در سراسر استان با مشارکت مردم همانند اهالي روستاي رينن بزرگ جهت مهار رودخانه هاي فصلي و تقويت سفره هاي آب زير زميني احداث خواهد گرديد.

دکتر حيدري در ادامه با حضور در جمع اهالي روستاي رينن بزرگ ضمن شنيدن مشکلات آنها در حوزه هاي مختلف، دستورات لازم جهت تسريع در روند آسفالت نمودن راه روستا و رفع مشکلات آب شرب آنها را صادر کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 10:38:09
تعداد بازدید: 42
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی