گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:3001
تاریخ :1397/04/06 ساعت 09:17:59
تعداد بازدید: 46
راهیابی ۹۵ اثر به شانزدهمین جشنواره رضوی هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان از راهیابی ۹۵ اثر به شانزدهمین جشنواره رضوی هرمزگان خبرداد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، ناهید سلیمانی در این خصوص گفت: این آثار در بخش کاردستی ۲۵ اثر، بخش پژوهش اعضا ۴ اثر، کتابسازی ۶ اثر، بخشنامهای به امام رضا ۲۴ اثر، خاطرات زیارت ۱۷ اثر، پویانمایی ۲ اثر، سرود ۲ اثر، تمبر و کارتپستال ۱۵ اثر به دبیرخانه مرکزی ارسال شد.

وی با بیان اینکه آثار ارسالی در ۳ بخش کودک، نوجوان و بزرگسال در قالب ۶۶۰ اثر مورد داوری قرار گرفت، تصریح کرد: فراخوان شانزدهمین جشنواره بینالمللی امام رضا (ع) کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اسفند ۹۶ به مرکزهای فرهنگی کانون، مدارس و سازمانهای فرهنگی ارسالشده بود که آثار پس از ارسال به دبیرخانه استانی مورد داوری قرار گرفت.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان خاطرنشان کرد: مرداد امسال پس از اعلام نتایج داوری کشوری اسامی راهیافته استانی به مرحله کشوری اعلام و از برگزیدگان تقدیر میشود.

سلیمانی اضافه کرد: شانزدهمین جشنواره رضوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با هدف توسعه و ترویج مفاهیم فرهنگی و معارف رضوی در میان کودکان و نوجوانان، توجه به سیره اخلاقی و سبک زندگی امام رضا (ع) بهویژه رأفت و مهربانی ایشان و بررسی و مطالعه در هجرت امام رضا (ع) از مدینه تا خراسان برگزار میشود.

وی در پایان عنوان کرد: مراسم پایانی و تقدیر از برگزیدگان کشوری دوره شانزدهم جشنواره رضوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در سال ۹۷ همزمان با دهه کرامت در استان قم برگزار میشود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 3001
تاریخ :1397/04/06 ساعت 09:17:59
تعداد بازدید: 46
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی