گروه: حوادث
شماره روزنامه:3436
تاریخ :1399/04/24 ساعت 09:51:34
تعداد بازدید: 48
سیگار قاچاق در بندرلنگه به مقصد نرسید
email pdf word plus minus reset color
فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه از کشف 637 هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 100 میلیون ریال خبر داد.

عکس اصلی خبر

سرهنگ « محراب کاظمی « در گفت و گو  با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : در ادامه طرح های ویژه مقابله با قاچاق کالا و ارز و در راستای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی، مأموران انتظامی پاسگاه مهران شهرستان لنگه روز گذشته حین گشت زنی در حوزه استحفاظی در یکی از محورهای فرعی، اعضای یک باند قاچاق کالا که با استفاده از الاغ در قاچاق سیگار فعالیت داشتند را شناسایی کردند .

وی افزود: ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی با تشکیل اکیپی به محل تردد آنها در بیابان های دور دست شهرستان اعزام که قاچاقچیان به محض مشاهده آنان با استفاده از موقعیت جغرافیایی منطقه و با رها کردن محموله هایشان از محل متواری شدند .

این مقام انتظامی اظهار داشت: در این عملیات در بازرسی از محل، جمعا 31 هزار و 850 پاکت شامل 637 هزار نخ  انواع سیگار قاچاق کشف شد .

فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه ، ارزش ریالی این محموله قاچاق کشف شده را بنا به نظر کارشناسان مربوطه ، 2 میلیارد و 100 میلیون ریال عنوان و تصریح کرد : تلاش ماموران برای شناسایی و دستگیری متهمان ادامه دارد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3436
تاریخ :1399/04/24 ساعت 09:51:34
تعداد بازدید: 48
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی