گروه: حوادث
شماره روزنامه:2878
تاریخ :1396/08/22 ساعت 09:49:01
تعداد بازدید: 122
ناجیانی که قربانی آبگرم سیاه کش نیمه‌کار شدند
email pdf word plus minus reset color
آبگرم سیاکش روستای نیمه کار از توابع شهرستان خمیر دو نفر را به کام مرگ فرستاد. در همین حال نیروی انتظامی گزارش از این حادثه ارائه کرده است. از سوی دیگر یکی از اهالی نیمه کار نیز به تشریح جزئیات وقوع حادثه پرداخته است.

عکس اصلی خبر

گروه اجتماعی ـ ندای هرمزگان :

به گزارش ندای هرمزگان، فرمانده انتظامی شهرستان بندر خمیر گفت: دو نفر از شهروندان به هنگام کمک و نجات جان یک نوجوان در آبگرم نیمه کار در این شهرستان غرق شدند .

سرهنگ رضا علی بخشی بیان کرد: برابر تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر حادثه غرق‌شدگی دو نفر از شهروندان در هنگام شنا در آبگرم، گشت خودرویی بلافاصله به محل اعزام شد .

سرهنگ علی بخشی تصریح کرد: طی بررسی و تحقیق از شاهدان عینی مشخص شد فردی در حال غرق شدن بوده که هر دو متوفی قصد کمک به وی را داشته و وی را از مرگ حتمی نجات می‌دهند ولی هر دو نفر خود در عمق سه متری غرق می‌شوند که پس از انتقال به بیمارستان نیز فوت آن‌ها به علت خفگی با آب تائید می‌گردد .

وی در پایان از تمامی مردم خواست به هنگام شنا کلیه جوانب ایمنی را رعایت نموده و برابر دستورات مسئولین و افراد متخصص غریق نجات عمل نمایند .

روایت یکی از اهالی نیمه کار از مرگ دو نفر در آب گرم سیاه کش

یکی از اهالی نیمه کار در تشریح حادثه ظهر روز پنجشنبه آبگرم سیاه کش گفت: سه نفر از اهالی روستای دمیلو برای آبدرمانی به آب گرم سیاه کش نیمه کار مراجعه می کنند. حادثه زمانی رخ داد که علاوه بر این سه نفر تعدادی از اهالی نیمه کار نیز در منطقه آب گرم سیاه کش کمی دورتر از محل حادثه حضور داشتند .

این سه نفر در پائین آبشار سیاه کش  مشغول آبدرمانی بودند که یکی از همراهان در محدوده عمیق آبشار دچار غرق شدگی می شود. در زمان حادثه یکی از همراهان بیرون از آب و دو نفر داخل آب بودند. فردی که بیرون از آب بوده وقتی متوجه غرق شدن این فرد می شود خود را به داخل آب می رساند و تلاش می کند تا فرد غرق شده را نجات دهد. با تلاشی که صورت می گیرد یکی از افراد نجات پیدا می کند اما یکی از همراهان که داخل آب بوده و فرد نجات دهنده دچار غرق شدگی شده و امکان خروج از منطقه عمیق پیدا نمی کنند و پس از چند دقیقه جان خود را از دست می دهند .

بر اساس گزارش کهورستان نیوز, فرد نجات یافته نیز با دیدن این حادثه سریع به افرادی که در نزدیکی آب گرم بودند از وقوع حادثه آگاه می کند اما تا زمان رسیدن آنها, غرق شدگان جان سپرده بودند. غرق شدگان اهل روستای دمیلو در نزدیکی نیمه کار و از توابع بخش مرکزی بندرعباس بودند. غرق شدگان حسین آرون و خلیل آژند نام دارند. اجساد غرق شدگان پس از صورتجلسه پاسگاه انتظامی کهورستان به پزشکی قانونی خمیر منتقل شد. فرد نجات یافته هم عبدالله اسلامی نام دارد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2878
تاریخ :1396/08/22 ساعت 09:49:01
تعداد بازدید: 122
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی