گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2993
تاریخ :1397/03/21 ساعت 09:18:43
تعداد بازدید: 160
دکتر همتی در کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان: حتی یک سرمایه گذار هم نباید ناامید شود
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه کمک دستگاه های دولتی به بخش خصوصی واجب است، گفت: حمایت از بخش خصوصی باید به یک ارزش تبدیل شود چون برای جامعه حیاتی است.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان هرمزگان با بیان اینکه بندرعباس باید نگین شهرهای بندری ایران و شهری قابل رقابت با بنادر کشورهای دیگر باشد، عنوان کرد: صنوف ناسازگار با محیط زیست در بندرعباس باید با هدف زیباسازی چهره شهر و آرامش بیشتر شهروندان به شهرک‌ های تخصصی صنفی در خارج از شهر منتقل شوند.

وی ادامه داد: برنامه ریزی برای انتقال واحد‌های ناسازگار با محیط زیست تا هفته آینده تدوین شود و پس از جانمایی شهرک صنوف کار جا به جایی آغاز شود.

استاندار هرمزگان افزود: رفاه و آسایش کارکنان این صنوف نیز باید مد نظر قرار گیرد و برنامه جامعی باید برای آن داشته باشیم.

همتی یکی از اشکالات موجود را عدم اجرای مناسب تصمیماتی که در کارگروه ها اتخاذ می شود، دانست و تصریح کرد: مدیریت پیچیده ترین و مهمترین شغل است و هرکس نمی تواند این کار را انجام دهد و ما سرعت در انجام کار را از مدیران می خواهیم.

وی با تاکید بر اینکه کمک دستگاه های دولتی به بخش خصوصی واجب است، اظهار داشت: حمایت از بخش خصوصی باید به یک ارزش تبدیل شود چون برای جامعه حیاتی است.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم که حتی یک سرمایه گذار ناامید شود و باید سرمایه گذاران بخش خصوصی به همه مدیران دسترسی داشته باشند چون کشور در جنگ اقتصادی با دشمن است و نباید روند کار در دستگاه ها طولانی و پیچیده شود.

همتی با اشاره به بررسی مسائل منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان در این نشست، بیان داشت: مسائل ملی مربوط به منطقه ویژه پارسیان از سوی بنده پیگیری خواهد شد و دستگاه های استانی نیز خواسته های این منطقه را در جلسه ویژه ای پیگیری و انجام دهند.

وی خواستار تدوین برنامه دقیق آموزشی فنی و حرفه ای متناسب با نیاز استان هرمزگان شد و اضافه کرد: باید تا جایی که امکان دارد فرصت ها را در مسیر ایجاد اشتغال بیشتر در استان سوق دهیم.

در پایان این نشست از مدیران هفت دستگاه اجرایی برتر استان هرمزگان در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان تجلیل و قدردانی شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2993
تاریخ :1397/03/21 ساعت 09:18:43
تعداد بازدید: 160
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی