گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3415
تاریخ :1399/03/21 ساعت 09:56:12
تعداد بازدید: 315
در دیدار مدیر کل بنادر و دریانودی و فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش مطرح شد: تلاش نیروی دریایی ارتش در مقابله با دزدان دریایی مورد تقدیر سازمان جهانی دریانوردی است
email pdf word plus minus reset color
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان به همراه جمعی از معاونین با حضور در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، شهادت ۱۹ تن از کارکنان نداجا را به امیر دریادار دوم ستاد مجتبی محمدی تبریک و تسلیت گفتند.

عکس اصلی خبر

 “اله مراد عفیفی پور"در دیدار با  امیر دریادار دوم ستاد "مجتبی محمدی" فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ثبات و امنیت آبهای بین المللی و مرزهای آبی کشور را مدیون حضور مقتدرانه و رشادتهای همه نیروهای دریایی ارتش، سپاه و دریابانی دانست وگفت : این حافظان سرافراز همواره با آمادگی، صلابت و قدرت از تمامیت ارضی و آبهای حاکمیتی و بین المللی دفاع کرده و با نثار خون خود اجازه قدرت نمایی به هیچ نیروی متخاصمی را نداده اند .

عفیفی پور صیانت از هزاران کشتی تجاری توسط نیروی دریایی ارتش در آبهای بین المللی و تامین امنیت دریا ها و اقیانوس ها از تعرض دزدان دریایی را سند افتخاری برای جامعه دریایی و بندری کشور  دانست و گفت: آبهای تحت سیطره این نیرو با صلابت همواره مناطق امنی برای عبور و مرور نفتکشها و کشتی های تجاری بوده به گونه ای که این امر مورد توجه سازمان جهانی دریانوردی قرارگرفته و بارها و بارها این سازمان مراتب تقدیر خود را از تلاشهای نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ابراز داشته است.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت جمعی از پرسنل غیور نیروی دریایی ارتش در حادثه ناوچه کنارک اظهارداشت: اگر چه  فراغ این حافظان پهنه های آبی سخت و جانکاه است اما آنچه تسکین دهنده آلام ملت بزرگ ایران و همرزمان این شهداست، وصال محبوب به معشوق در زیبا ترین شکل ممکن یعنی شهدات می باشد.که این خود توفیقی است الهی که خداوند متعال به بندگاه مخلص خود ارزانی  می دارد.

فرمانده منطقه یکم نداجا نیز در این دیدارضمن قدردانی از ابراز همدردی جامعه دریایی و بندر کشور و استان با خانواده بزرگ ارتش اظهارداشت: امنیت حاصله و قدرت بازدارندگی  ایجاد شده مرهون خون شهدایی است که ثبات و آرامش را به منطقه هدیه نموده اند .

دریادار دوم محمدی از تعامل و هم سوی سازمان بنادر و دریانوردی در اجرای برنامه های راهبردی نیروی دریایی ارتش در حوزهای مختلف کنوانسیونی، الکترونیکی، دریایی و بندری وتعمیراتی، قدردانی نمود و خاطر نشان کرد: این هم افزایی  یقینا یاریگر ما در اجرای قوانین و قواعد بین المللی و همچنین مقررات جمهوری اسلامی ایران چه در آبهای بین المللی و چه پهنه های انحصاری اقتصادی کشور خواهد بود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3415
تاریخ :1399/03/21 ساعت 09:56:12
تعداد بازدید: 315
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی