گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3161
تاریخ :1397/12/26 ساعت 09:00:33
تعداد بازدید: 1457
مردم «سرني» خواستار رسيدگي به وضعيت آسفالت روستايشان شدند
email pdf word plus minus reset color
مردم روستاي سرني از توابع بخش توکهور وشهر هشتبندي خواستار رسيدگي به وضعيت آسفالت جاده روستايشان شدند.

عکس اصلی خبر

 آسفالت راه مواصلاتي ميناب به هشت بندي که در طول مسير چندين روستا را هم در بر ميگيرد يکي از دغدغههاي ديرينه مردم اين منطقه براي عبور و مرور و رهايي از خطرات جادهاي است.

مردم روستاي تو تنگ و سرني در بخش توکهور در اعتراض به کوتاهي مسئولان به برخي از وعدهاي انجام نشده در واکنشي مردمي صبح امروز براي ساعتي راه مواصلاتي را مسدود کردند و اجازه تردد به خودروها را ندادند تا به خواسته و مطالبه آنها توجه جدي شود.

شهريار رنجبر در گفتگو بامهر با اشاره به وضع پيش آمده گفت: آسفالت اين محور يکي از مطالبات به حق مردم اين بخش است که با توجه به وضعيت نامناسب راه و گردنههاي بلند و پر پيچ خم عليرغم تلاشهاي انجام شده تاکنون به اتمام نرسيده است.

رنجبر بيان داشت: اين محور بعد از مسافت آسفالت شده در سال گذشته بقيه مسير هم در حال باز سازي وزير سازي و تعريض آن هستند اما حوادث جادهاي سبب نگرانيهايي در بين مردم شده است.

بخشدار بخش توکهور و شهر هشت بندي عنوان کرد: با توجه به فرا رسيدن روزهاي پايان سال و عدم پرداخت مطالبات پيمانکار شرايط اين مسير تا پايان تعطيلات به همين وضع خواهد بود که نياز به همکاري مسئولان توجه به خواستههاي مردم است.

رنجبر گفت: با اطلاع از اين موضوع وبا حضور در جمع مردم و صحبتهاي انجام شده آنها را قانع به انجام کار در پايان تعطيلات نوروزي کرديم که اميدواريم مسئولان متولي در شهرستان و استان به اين امر توجه کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3161
تاریخ :1397/12/26 ساعت 09:00:33
تعداد بازدید: 1457
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی