گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2893
تاریخ :1396/09/14 ساعت 09:52:18
تعداد بازدید: 48
تازه‌های رسول هرمزگان در هشتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس
email pdf word plus minus reset color
انتشارات رسول هرمزگان با چهار کتاب تازه نشر درباره شهدای غواص، رزمندگان دفاع مقدس این استان به نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس آمد.

عکس اصلی خبر

ملی کتاب دفاع مقدس آمد.

به گزارش ایسنا، انتشارات رسول هرمزگان با 20 عنوان کتاب دفاع مقدس در قالب داستان، تاریخ شفاهی و خاطره در هشتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس مشهد حضور یافت. چهار کتاب تازه منتشر شده این انتشارات، درباره شهدای غواص و رزمندگان دوران دفاع مقدس است.

«رودی که دریا شد» روایتی از زندگی شهید حاج علی حاجی، «ستاره‌های آبی دریا» یادنامه جمعی از شهدای غواص استان هرمزگان به قلم پروانه قبادی کیا، «خاطرات شنی1» خاطرات جمعی از رزمندگان استان هرمزگان به کوشش محمد کرمی و بهزاد پودات و «پروانه‌های عاشق 3» شهیدنامه شهدای نخل ابراهیم میناب به کوشش رضا سالاری از آثار تازه منتشر شده این نشر است.

هشتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس از نهم تا پانزدهم آذرماه با حضور 70 ناشر دفاع مقدس در محل نمایشگاه های دائمی مشهد مقدس از ساعت 10 تا 21 در سالن های بهار و انوری میزبان علاقمندان ادبیات دفاع مقدس خواهد بود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2893
تاریخ :1396/09/14 ساعت 09:52:18
تعداد بازدید: 48
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی