گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3434
تاریخ :1399/04/22 ساعت 15:37:03
تعداد بازدید: 81
تقدیر از ۳۵ زوج بستکی به دلیل لغو مراسم عروسی
email pdf word plus minus reset color
فرماندار و رییس ستاد مبارزه با کرونا شهرستان بستک با همراهی امام جمعه و جمعی از مسئولان ضمن تقدیر و تشکر از اقدام ۳۵ زوج بستکی به دلیل لغو مراسم ازدواج خود، با حضور در منازل این عروس و دامادها، ازدواج آنان را تبریک گفتند.

عکس اصلی خبر

فرماندار شهرستان بستک در حاشیه این مراسم تقدیر گفت: در شهرستان بستک ۳۵ زوج از شهرها و روستاهای تابعه شهرستان با درک شرایط موجود و برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا مراسم ازدواج خود را لغو کردند که امیدواریم این عزیزان الگویی برای دیگر جوانان شهرستان باشند .

سیدشمس الدین قتالی افزود: یکی از خواسته‌های ستاد مبارزه با کرونا شهرستان برای جلوگیری از درگیرشدن مردم شهرستان به این بیماری خطرناک، لغو کلیه مراسمات و تجمعات از جمله عروسی است که تحق این خواسته نیازمند درک و فرهنگ بالای شهروندان است .

وی اضافه کرد: در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز شهرستان بستک و با توجه به اینکه تاکنون  دارو و واکسن خاصی برای درمان و پیشگیری از این بیماری در سراسر دنیا شناخته نشده، تاکیدها بر تغییر رفتار افراد بر مصون ماندن از این بیماری است .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3434
تاریخ :1399/04/22 ساعت 15:37:03
تعداد بازدید: 81
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی