گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2940
تاریخ :1396/11/25 ساعت 07:52:00
تعداد بازدید: 22
فرماندار قشم تاکید کرد ایجاد بستر مناسب برای طرح توسعه و اشتغال پایدار در قشم
email pdf word plus minus reset color
فرماندار قشم گفت: هدف دولت از طرح ایجاد و توسعه اشتغال پایدار روستایی و شهرهای کم جمعیت، بهره‌گیری از توان و ظرفیت صاحبان فکر، طرح و برنامه از طریق ایجاد بستر مناسب است.

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس، علیرضا نصری در دیدار مدیر کل صندوق کار آفرینی امید  هرمزگان اظهار داشت: یکی از مباحث دارای اهمیت و  دغدغه متقاضیان ایجاد اشتغال، موضوع چگونگی پرداخت تسهیلات و مدت زمانی است که در این راه صرف می‌شود.

نصری با اشاره به اینکه تسهیلات درخواستی تا سقف 20 میلیارد ریال در شهرستان مصوب و به بانک‌های عامل معرفی می‌شود، از مدیرکل صندوق کارآفرینی امید خواست، با توجه به تجربیات حاصل از درخواست متقاضیان برای افزایش سقف تسهیلات اعطایی در شهرستان‌ها رایزنی و تلاش نمایند.

وی تصریح کرد:  ارجاع درخواست متقاضیان به استان و سپس به تهران در شرایط معمول زمان‌بر است، علاوه بر این، بحث تجمیع پرونده‌ها و ارسال دسته جمعی هم  موجب کندی بیشتر کار و نارضایتی مراجعین خواهد شد.

فرماندار شهرستان قشم تاکید کرد: هدف دولت تدبیر و امید از طرح ایجاد و توسعه اشتغال پایدار عشایری، روستایی و شهرهای با جمعیت زیر 10هزار نفر، بهره‌گیری از توان و ظرفیت صاحبان فکر، طرح و برنامه از طریق ایجاد بستر مناسب است.

نصری تصریح کرد: کاهش زمان پاسخ‌گویی و تسهیل مسیر دسترسی به تسهیلات نقش مهمی در تحقق هدف دارد و اطمینان دارم استاندار هرمزگان بیشترین دغدغه را در جهت موفقیت این برنامه دارند و پیگیری‌های حمایتی را تایید و پشتیبانی خواهند کرد.

بر اساس این خبر یاسر پرورش مدیرکل صندوق کار آفرینی امید استان هرمزگان با حضور در دفتر علیرضا نصری فرماندار شهرستان قشم پیرامون آئین‌نامه اجرایی طرح ایجاد و توسعه اشتغال پایدار عشایری، روستایی و شهرهای زیر 10هزار نفر با فرماندار قشم به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2940
تاریخ :1396/11/25 ساعت 07:52:00
تعداد بازدید: 22
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی