گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2959
تاریخ :1397/01/26 ساعت 07:52:20
تعداد بازدید: 67
یک میلیون و 400 هزار تن کالای غیرنفتی از بندر شهید باهنر صادر شد
email pdf word plus minus reset color
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: سال گذشته بیش از یک میلیون و 400 هزار تن کالای غیرنفتی از بندر شهید باهنر صادر شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان، حمیدرضا محمدحسینی عنوان کرد: در سال 96 میزان صادارت کالا‌های غیرنفتی از بندر شهید باهنر بندرعباس ۱۷ درصد نسبت به سال ۹۵ افزایش یافت. وی ادامه داد: سال گذشته بیش از یک میلیون و 400 هزار تن کالای غیرنفتی از بندر شهید باهنر صادر شد. مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان افزود: از عمده کالا‌های صادر شده از بندر شهید باهنر، گوگرد، میوه و تره بار، مصالح ساختمانی و نمک بود که به کشور‌های حاشیه جنوبی خلیج فارس و آسیای شرقی صادر شد. محمدحسینی تصریح کرد: بیش از 30 هزار کانتینر و بیش از سه هزار فروند شناور برای تخلیه و بارگیری کالا در 12 ماهه سال 96 به بندر شهید باهنر بندرعباس و بنادر تابعه شرق استان وارد شدند. وی گفت: صادرات کالا‌های غیر نفتی از بندرجاسک در شرق هرمزگان نیز در سال 96 نسبت به سال ۹۵ به میزان 66 درصد افزایش داشته است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2959
تاریخ :1397/01/26 ساعت 07:52:20
تعداد بازدید: 67
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی