گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2940
تاریخ :1396/11/25 ساعت 07:49:00
تعداد بازدید: 22
رسانه ها نقش مهم در ارتقای فرهنگ سواد سلامت در جامعه دارند
email pdf word plus minus reset color
رئیس شبکه بهداشت و درمان جاسک با قدردانی از خبرنگاران برگزیده حوزه سلامت شهرستان گفت: رسانه ها نقش مهم در ارتقای فرهنگ سواد سلامت در جامعه را دارند.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایرنا عباس ابراهیمی در مراسم تجلیل از خبرنگاران حوزه سلامت جاسک افزود: افزایش سواد سلامت در بین مردم با کمک رسانه ها نیز موجب ارتقای وضع سلامت و تندرستی جامعه می شود.

وی کار خبر رسانی را مهم و از بزرگ ترین وظایف انسانی در جامعه دانست و ادامه داد: جامعه اگر می خواهد در زمینه های مختلف رشد داشته باشد، باید قدر کار و ارزش وجودی خبرنگاران را بداند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان جاسک اظهارداشت: انتظار می رود خبرنگاران با نگاهی کارشناسانه متولیان سلامت در استان را برای ارائه خدمات مناسب بهداشتی و درمانی به مردم یاری کنند. ابراهیمی اضافه کرد: شبکه بهداشت و درمان در ارائه خدمات خود از هر گونه نقد کارشناسانه، دلسوزانه و منصفانه از سوی رسانه ها استقبال می کند چرا که معتقدیم این موضوع ما را در انجام هرچه بهتر خدمات به مردم بیشتر کمک می کند. وی ادامه داد: در حوزه سلامت با همت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گام های بلندی برداشته شده که همگان شاهد آن بوده و آنرا از نزدیک لمس کرده اند که به واسطه رسانه ها به اطلاع مردم رسانده شده است. ابراهیمی گفت: کمبودهای اساسی همچنان وجود دارد اما پیشرفت های زیادی در خدمات دهی به مردم و بیماران در سال های اخیر صورت گرفته است که قابل انکار نیست.

وی یاد آور شد: در4 سال گذشته با وجود تمام مشکلات وموانع، این دانشگاه به خوبی توانست مشکلات بهداشتی و درمانی مردم را به شکل مطلوب مدیریت کرده و تا میزان قابل توجهی دغدغه مردم را در حوزه بهداشت و درمان مرتفع کند. در این مراسم ار خبرنگاران ایرنا، صداوسیما وفارس در شهرستان جاسک تجلیل شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2940
تاریخ :1396/11/25 ساعت 07:49:00
تعداد بازدید: 22
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی