گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2992
تاریخ :1397/03/20 ساعت 09:45:53
تعداد بازدید: 76
معاون سازمان بنادر و دریانوردی کشور خبرداد: تخصیص ۲۴۸میلیارد ریال اعتبار برای لایروبی و ساخت اسکله در بندرخمیر
email pdf word plus minus reset color
معاون سازمان بنادر و دریانوردی کشور از تخصیص ۲۴۸ میلیارد ریال اعتبار جهت لایروبی و ساخت اسکله گردشگری در بندرخمیر خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش  مهر، منصور آرامی در حاشیه بازدید از اسکله چند منظوره بندرخمیر اظهار داشت: گسترش و توسعه بنادر جنوب کشور،تامین معیشت مردم منطقه و بالا بردن سطح رفاه آنها از برنامههایی است که سازمان بنادر و دریانوردی در سال ۹۷ در جهت اجرای آنها گام بر میدارد.

وی افزود:توسعه بنادر و سواحل سبب رونق اقتصادی مردم و منطقه میشود و سازمان بنادر و دریانوردی به طور ویژه بر عملیاتی شدن برنامه های توسعه ای خود تمرکز کرده است تا شاهد عمران و توسعه سواحل و بنادر خلیج فارس باشیم. آرامی همچنین در خصوص بندر چندمنظوره خمیر و مراحل تکمیل این پروژه نیز اظهار داشت:در گذشته مشکلاتی ،در روند احداث این پروژه بوجود آمده بود که با مرتفع شدن این نقایص، در آینده نزدیک شاهد ادامه روند ساخت این پروژه خواهیم بود و امیدواریم با احداث این پروژه ،فعالیت های اقتصادی مردم در این منطقه رونق دوچندانی گیرد.

در ادامه  فرماندار خمیر نیز اظهارداشت: قطعا در این برهه از زمان و با وجود مشکلات اقتصادی ،توسعه و احداث بنادر به بهتر شدن وضعیت معیشتی ساحل نشینان کمک زیادی خواهد کرد.

میرهاشم خواستار گفت:با توجه به اینکه درآمد بیشتر ساکنان منطقه از راه دریا تامین می شودلازم است جهت رونق اقتصادی مردم منطقه تلاش بیشتری صورت گیرد. وی همچنین از همت و پیگیری همه کسانی که نقشی در پروژه مجتمع بندری خمیر داشته اند، تقدیر کرد و افزود: هر بحث و مشکلات در زمینه ساخت این پروژه  وجود دارد باید برطرف شده و بار دیگر این پروژه آغاز شود زیرا ما مسئول هستیم و باید پاسخگوی تصمیماتمان باشیم. گفتنی است در جلسه ای که با حضور دکتر آرامی و میرهاشم خواستار فرماندار بندرخمیر در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اعتباری به ارزش ۲۲۸ میلیارد ریال جهت ساخت اسکله در پارک حرای خمیر و توسعه گردشگری و همچنین ۲۰ میلیارد ریال اعتبار به لایروبی اسکله اختصاص یافت.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2992
تاریخ :1397/03/20 ساعت 09:45:53
تعداد بازدید: 76
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی