گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 11:29:35
تعداد بازدید: 38
فرمانده جديد نيروي انتظامي شهرستان قشم منصوب شد
email pdf word plus minus reset color
طي حکمي از سوي سردار اشتري فرمانده جديد نيروي انتظامي، در شهرستان قشم منصوب شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرگزاري فارس از قشم مراسم توديع و معارفه فرماندهان پيشين و جديد نيروي انتظامي قشم با حضور فرمانده انتظامي هرمزگان، فرماندار، امام جمعه شهرستان و امام جمعه اهل سنت قشم، دادستان و رئيس دادگستري قشم، بخشدار مرکزي قشم، شوراهاي اسلامي شهر و روستا و جمعي از مديران شهرستان و سازمان منطقه آزاد قشم و همچنين نيروهاي نظامي و انتظامي در نمازخانه فرماندهي انتظامي قشم برگزار  شد.

براساس اين حکم حسين الهي به عنوان فرمانده جديد نيروي انتظامي شهرستان قشم منصوب  شد.

پيش از اين داوود محمودزاده بيش از چهار سال به عنوان فرمانده انتظامي قشم بود.

امنيت مبناي تصميم گيري و برنامه ريزي هاي کشور است فرماندار شهرستان قشم نيز در اين مراسم گفت: امنيت مبناي تصميم گيري و برنامه ريزي در کشور است و اهداف و برنامه ها در سايه امنيت محقق مي شود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان قشم عليرضا نصري اظهار داشت: مسئوليت پذيري، قانون مداري و احساس توانمندي در اجراي وظايف، شاخصه اصلي نيروي انتظامي است.

نصري،  آگاهي، پيش گيري و پيگيري را سه اصل مهم در فعاليت نيروي انتظامي عنوان کرد.

او با بيان اينکه؛ آگاهي اولين گام براي جلوگيري از وقوع جرم است، بر لزوم آشنايي مردم با قوانين و مقررات تاکيد کرد.

عليرضا نصري تصريح کرد:  التزام آگاهانه مردم نسبت به قوانين، شيوه هاي مقابله قانونمند با اخلالگران و فرصت طلبان، ياريگر  نيروي انتظامي در اجراي ماموريت هاي محوله خواهد بود.

فرماندار شهرستان قشم تاکيد کرد: اعتماد مردم به نيروي انتظامي بالاترين سرمايه است.

او  سرعت عمل و اقتدار در مبارزه با ناامني، قاطعيت در برخورد با عاملان ايجاد اخلال در نظم عمومي و از سويي ديگر نرمش و عدالت در برخورد با مردم را از  اولويت هاي اساسي نيروي انتظامي  برشمرد.

نصري با اشاره به آيه مندرج بر نشان نيروي انتظامي (آيه 8 سوره مائده) بيان کرد: پيام اين آيه اين استکه؛ عدالت اجتماعي فراتر از يک توصيه اخلاقي، فرمان قطعي خداوند مي باشد.

نصري، نيروي انتظامي را شانه پرتحمل و بازوي تواناي نظام  در اجراي نظم و برقراري امنيت در کشور خواند و از  شهداي آنان به عنوان يکي از مظلوم ترين شهدا در کشور ياد کرد.

بر اساس اين خبر روز دوشنبه  حسين الهي بهعنوان فرمانده جديد نيروي انتظامي شهرستان قشم منصوب و از خدمات داوود محمودزاده تقدير شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3023
تاریخ :1397/05/17 ساعت 11:29:35
تعداد بازدید: 38
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی