گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2955
تاریخ :1396/12/27 ساعت 07:58:41
تعداد بازدید: 274
اعتماد به جوانان و سپردن مسوولیت های ورزشی به آنان موفقیت را به دنبال دارد
email pdf word plus minus reset color
سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندر عباس نهاد ی است که توانسته با حمایت عباس امینی زاده شهردار بندر عباس و دکتر محمد مهدی جهانبخش مدیر عامل جوان این سازمان باری را از دوش اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان بردارد.

عکس اصلی خبر

محمد قره گزلو – ندای هرمزگان

مدیریت این جوان تحصیلکرده سبب شد که وی با برنامه ریزی صحیح درصدی از تیم های ورزشی استان را زیر پوشش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندر عباس قرار دهد و بعضا تیمداری نماید ضمن این که تیم فوتبال شهرداری بندر عباس را نیز به خوبی اداره می کند.

برنامه ریزی این مدیر توانا باعث شد که تیم های زیر پوشش این سازمان که در لیگ های برتر ، دسته 1 ، 2 و 3 قرار دارند مقام های اول تا سوم این مسابقات را کسب کرده و سبب افتخار آفرینی برای استان هرمزگان

 شوند.

غرض از تحریر مقدمه فوق این است که سپردن مسوولیت های بزرگ به جوانان تحصیلکرده ای مانند محمد مهدی جهانبخش  و حمایت ، باور کردن و اعتماد داشتن به آنان سبب موفقیت های عدیده ای در ورزش می شود.

جهانبخش علاوه بر موارد ذکر شده ورزش محلات را با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان دگرگون کرد و جهت بچه هایی که قادر به نام نویسی در باشگاه ها نبودند با احداث زمین های چمن مصنوعی بستر مناسبی ایجاد نمود تا بتوانند از این بستر کمال استفاده را ببرند.

دکتر جهانبخش استعدادیابی را نیز سرلوحه برنامه هایش قرارداد و با چند بار فراخوان از علاقه مندان به فوتبال خواست خود را به مربیان معرفی نمایند که در این میان توانست استعداد های نابی که برای استان و کشور افتخار آفرین می شوند را کشف کند.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندر عباس در سالی که گذشت امکانات لازم را برای علاقه مندان در رشته های مختلف ورزشی فراهم کرد  از این رو می توان او را به عنوان یکی از مدیران برتر ورزشی استان نام برد.

در پایان اذعان می دارم ، اگر مدیران ارشد به مدیران تحصیلکرده جوان بها بدهند و به آنان اعتماد کنند در آینده ای نه چندان دور ورزش استان هرمزگان دگرگون خواهد شد کما این که دکتر محمد مهدی جهانبخش یکی از این جوانان است که به خوبی توانسته از عهده این مسوولیت مهم برآید...


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2955
تاریخ :1396/12/27 ساعت 07:58:41
تعداد بازدید: 274
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی