گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 07:53:49
تعداد بازدید: 67
احمدمرادی رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان شد
email pdf word plus minus reset color
با توافق پنج نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بعد از پایان مدت ریاست حسین هاشمی تختی، احمد مرادی به‌عنوان رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان تعیین شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس، احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس، به مدت قریب یکسال ریاست مجمع نمایندگان هرمزگان را به عهده گرفت.

احمد مرادی درگفت‌وگو با فارس، اظهارکرد: مجمع نمایندگان هرمزگان بنا دارد با استفاده از نخبگان، جامعه دانشگاهی و علمی، صاحب نظران و رسانه‌ها به بررسی و آسیب‌شناسی مشکلات در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بپردازد.

وی افزود: هماهنگی میان نمایندگان هرمزگان در مطالبه‌گری و احقاق حقوق مردم در مجلس یکی از نقاط مثبتی است که هر پنج نماینده برای رسیدن به یک هدف مشترک و رفع موانع توسعه استان همگام و همدل هستند.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان گفت: وحدت و همدلی میان پنج نماینده هرمزگان و استاندار موج پیشرفت و توسعه استان می‌شود.

نماینده مردم بندرعباس، گفت:  هرمزگان سهم بالایی در درآمدهای ملی دارد ودولت مجبور است که این سهم را به هرمزگان برگرداند تا زمینه سرمایه‌گذاری را ارتقا داده و ظرفیت‌های جدیدی در حوزه انرژی، صنایع و دریا ایجاد کنیم.

مرادی با اشاره به وظایف مجمع نمایندگان، اظهارکرد: برگزاری جلسات منظم با استاندار بصورت ماهانه و انعکاس مشکلات استان به وی، نشست با وزرا، رئیس جمهور و معاونین، انتقال مشکلات هرمزگان جهت بررسی و رفع، از جمله وظایف مهم این مجمع می‌باشد.

وی بیان کرد: مجمع نمایندگان باید در برابر خواسته‌های به حق مردم و مطالباتشان پاسخگو بوده و برای رسیدن به ایجاد اشتغال پایدار در روستاها تلاش کنیم تا بتوانیم سهم خود را از صندوق توسعه ملی بگیریم.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان بااشاره به وظایف نماینده مجلس، اظهارکرد: وظیفه نمایندگان  احصا مشکلات وپیگیری جهت رفع از طریق دستگاه‌های اجرایی، تذکر به مدیران و دستگاه‌ها، طرح سؤال از وزیران و استیضاح می‌باشد.

مرادی در پایان گفت: نمایندگان با استفاده از اهرم قدرتی که در دست دارند باید قوانینی را به نفع مردم به تصویب برسانند تا آنها فواید اجرای قانون را درجامعه و زندگی خود لمس‌کنند.

لازم به ذکر است، قبل از احمد مرادی، حسین هاشمی‌تختی عهده‌دار ریاست مجمع نمایندگان بود .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 07:53:49
تعداد بازدید: 67
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی