گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2991
تاریخ :1397/03/19 ساعت 08:57:45
تعداد بازدید: 45
افتخار آفرینی دانش آموزان بشاگردی در مسابقات بین المللی کانگورو
email pdf word plus minus reset color
۵۵ نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی و متوسطه اول شهرستان بشاگرد موفق به کسب دیپلم افتخار بین المللی آزمون کانگورو شدند.

عکس اصلی خبر

مسابقات بین المللی کانگورو ، هر ساله با حضور بیش از ٧ میلیون  دانش آموز از هشتاد کشور دنیا برگزار می شود. این رویداد در ایران در آخرین پنج شنبه فروردین ماه هر سال برگزار می شود. امسال برای اولین بار این مسابقات به صورت آزمایشی در شهرستان بشاگرد برگزار شد که خوشبختانه با استقبال فوق العاده دانش آموزان همراه گردید. مسابقه  کانگورو ، جشنواره ریاضی است که مهارت حل مسئله و خلاقیت را در دانش آموزان تقویت می کند. دانش آموزان در یک روز خاص به حل سوالات هماهنگ در سراسر دنیا می پردازند و در نهایت در فضایی شاد به انجام بازی های فکری و ریاضی مشغول می شوند تا علاقه ی آن ها به درس ریاضی افزایش پیدا کند.

نمایندگی کانگورو شهرستان بشاگرد، با ۴۵٠ نفر شرکت کننده در این مسابقات پس از شهرستان بندرعباس بیشترین شرکت کننده را در استان  داشت.

دانش آموزان ابتدایی مدارس کرامت سیت، هاشیمان شهرک مطهر، شهید قدوسی دهندر ، امام جعفر درآلوی ، نصر، شهید کلاهدوز و شهید زحمت کش سردشت  و دانش آموزان متوسطه اول از مدارس شهدای غواص و مطهره شهرک مطهر، امام مهدی(عج) چوخون، قائم آل محمد و زینبیه بلبل آباد ، ام سلمه سردشت، شهید باهنر خمینی شهر، شهید باکری تیدر و آیت الله طالقانی گوهران در این مسابقات شرکت و۵۵ نفر  دیپلم افتخار کسب کردند.   دیپلم افتخار این جشنواره به نفراتی تعلق می گیرد که جز ٣٠ درصد برتر استان در پایه خود شوند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2991
تاریخ :1397/03/19 ساعت 08:57:45
تعداد بازدید: 45
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی