گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2891
تاریخ :1396/09/12 ساعت 08:35:33
تعداد بازدید: 63
سطح محتوایی آثار جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی ارتقا یافته است
email pdf word plus minus reset color
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در جلسه ستاد برگزاری یازدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی هرمزگان گفت: سطح محتوایی آثار جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی ارتقا یافته است.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد گفت : جشنواره تئاتر کودک و نوجوان و نمایش های عروسکی رضوی از مهمترین رویداد های فرهنگی و هنری هرمزگان طی دهه گذشته بوده است که نقش به سزایی در گسترش فرهنگ منور رضوی در بین کودکان و نوجوانان و خانواده ها داشته است .

وی ضمن تاکید بر اهمیت سطح آثار ارائه شده در جشنواره یازدهم اظهار داشت :طی جلسات مختلف ده دوره برگزاری جشنواره مورد آسیب شناسی جدی قرار گرفت و دوره یازدهم  بعنوان نقطه عطف این جریان مهم محسوب می شود زیرا توجه به محتوای آثار به صورت صددر صد مورد اهتمام برگزار کنندگان قرار گرفته است .

دبیر یازدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی عنوان کرد : در این دوره در راستای افزایش سطح محتوایی آثار بخش تئاتر خیابانی رضوی نیز اضافه شده است که امسال به میزبانی شهر میناب برگزار می شود .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به تشکیل کمیته های مختلف در جهت برگزاری مطلوب جشنواره اشاره کرد و بیان داشت : ستاد دائمی جشنواره امسال به صورت مستمر فعالیت داشته و با توجه به پیگیری های مناسبی که صورت گرفته امسال شاهد حضور گروه های قوی و تخصصی در جشنواره خواهیم بود .

گفتنی است : یازدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی 19 الی 22 آذر ماه در بندرعباس و بخش خیابانی آن در میناب برگزار می شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2891
تاریخ :1396/09/12 ساعت 08:35:33
تعداد بازدید: 63
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی