گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2960
تاریخ :1397/01/27 ساعت 09:17:29
تعداد بازدید: 13
مردم هرمز با جان خود هزینه آمبولانس را پرداخت کرده اند
email pdf word plus minus reset color
امام جمعه هرمز در واکنش به مشکلات آمبولانس دریایی در جزیره هرمز، گفت:بنده در این تریبون برای آخرین بار اتمام حجت می کنم اگر این مشکل حل نشد برخورد جدی تری خواهیم کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام دری در خطبه ای نماز جمعه جزیره هرمز در مورد امنیت  پیام رسان های داخلی به جای پیام رسان های خارجی باتوجه به سخنان اخیر مقام معظم رهبری، افزود: تعرض به امنیت و حریم داخلی مردم حرام شرعی است .

وی در ادامه دلیل تاثیر منفی افزایش قیمت دلار بر اقتصاد ایران را کمبود صادرات  دانسته و علاج این مهم را حمایت از کالای ایرانی، تعصب ملی و افزایش صادرات عنوان کرد .

وی باتوجه به نزدیکی روز ملی خلیج فارس تصریح کرد: سمبل مبارزه با استعمار  جزیره هرمز است ولی متاسفانه هیچ توجهی در این روز به این جزیره نمی شود .

امام جمعه هرمز عنوان کرد: اگر نماد روز خلیج فارس جزیره هرمز است شایسته است اگر قرار است هزینه ای برای مراسم روز خلیج فارس شود در خود جزیره ی هرمز برگزار شود  و از مسئولین درخواست کرد با توجه به نزدیکی مناسبت این روز مهم برنامه ریزی ها و پیگیری ها ی جدی انجام شود .

حجت الاسلام دری در واکنش به مشکلات به وجود آمده بهداشتی و نبود امکانات مناسب و فوت یک جوان هرمزی و نرسیدن به بیمارستان بندرعباس اظهار کرد: مدت زیادیست در زمینه آمبولانس دریایی مشکل داریم و بارها و بارها پیگیری شده و مکالمات تلفنی داشتیم و مسئولین وعده هایی داده اند اما متاسفانه هیچکدام عملی نشده و حتی حرکتی هم انجام نمی شود .

وی اضافه کرد: اگر عزیزی جانش به خطر بیافتد چه کسی جوابگوست .

امام جمعه هرمز همچنین در واکنش به قیمت آمبولانس دریایی گفت: مردم هرمز ۴۰ سال پیش با جان خود این هزینه را پرداخت کرده اند و دیگر هیچ بهانه ای از هیچ کس قابل قبول نیست .

حجت الاسلام دری خطبه ها بیان کرد: آمبولانس درست شده اما به بهانه های مختلف از تحویل آن به هرمز ممانعت می شود .

وی با اشاره به اینکه دیگر جای هیچ بهانه و توجیهی نیست، افزود:از استاندار هرمزگان خواهانیم که در اسرع وقت این مسئله رو پیگیری کنند.باید قبل از اتفاقات ناگوار مسئله را حل کرد نه اینکه اتفاقی بیافتد بعد به فکر راه حل باشند .

امام جمعه هرمز در پایان خاطرنشان کرد: بنده در این تریبون برای آخرین بار اتمام حجت می کنم اگر این مشکل حل نشد برخورد جدی تری خواهیم کرد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2960
تاریخ :1397/01/27 ساعت 09:17:29
تعداد بازدید: 13
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی